Do divadla s družinou

Ve středu 28. 2. 2024 jedeme s družinou do Městského divadla ve Zlíně (Školní předplatné). Představení „Zimní příhody včelích medvídků“ – délka 60 minut. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat zpět ke škole asi v 16,10 hod. Děti, které do divadla nejedou, budou z družiny odcházet do 13,30 hod. V pondělí dostanou děti návratky.

Číst dál →

Bubnování

Poslední lednový den, tj. 31. ledna, jsme prožili výjimečný zážitek během akce „bubnování“. Tato událost byla plná energie, radosti a hudby, a přinesla do naší školní atmosféry neopakovatelnou dynamiku. Bubnování není jenom o hraní na bubny, ale také o spolupráci, souhře a týmové práci. Naši žáci se zapojili do skvělého týmového ducha a dokázali vytvořit úžasné…

Číst dál →

Soutěžíme ve finanční gramotnosti

S radostí Vám sdělujeme, že v měsících prosinec a leden se žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili soutěže v oblasti finanční gramotnosti. Tato soutěž byla skvělou příležitostí pro nás všechny rozvíjet dovednosti a znalosti týkající se správy financí, což je klíčový prvek pro úspěšný život. Zapojení se do soutěže nebylo jen o výhře, ale…

Číst dál →

Poplatek za školní družinu

Upozornění pro rodiče: Poplatek za školní družinu na 2. pololetí šk. roku 2023/2024 je splatný do 15. 2. 2024. poplatek 750,- Kč  ( 350,- Kč pouze ranní družina )  číslo účtu školy:   27-3961180227/0100 variabilní symbol:  2222 do zprávy pro příjemce uveďte:   ŠD-jméno dítěte

Číst dál →

Vánoční čas v 5. třídě

S blížícím se předvánočním časem jsme si užívali poslední společné chvíle plné radosti a klidu, ale i příležitost sdílet společné okamžiky a oslavy. Dny se nesly v duchu tvoření, zpívání koled a vánočních tradic. Mohli jsme být svědky něčeho opravdu magického – společného tvoření žáků z 1. a 5. třídy, kdy jsme posílili naše společné…

Číst dál →

Mikulášská nadílka

S dnešním datem, tedy 5. prosincem, se pojí obchůzka sv. Mikuláše v doprovodu anděla a čerta. I k nám do školy zavítal v doprovodu čertů a anděla. Jestli se obáváte, že někoho vzali do pekla, nemusíte. Do školy chodí samé hodné děti, které si za básničku nebo písničku zasloužily sladký balíček.

Číst dál →

Divadlo s družinou

Ve středu 6. 12. 2023 jedeme s družinou do Městského divadla ve Zlíně (Školní předplatné). Představení „Pohádka o stvoření“ – délka 120 minut s přestávkou. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat zpět ke škole asi v 17,10 hod. Děti, které do divadla nejedou, budou z družiny odcházet do 13,30 hod. V pondělí dostanou děti návratky.

Číst dál →

Bobřík informatiky

V týdnu 6. – 10. listopadu na naší škole proběhla soutěž Bobřík informatiky, která byla určena pro žáky od 3. třídy. Ze všech tříd se celkově zúčastnilo 28 žáků, kteří se rozhodli do soutěže zapojit. Soutěž je rozdělena do 5 věkových kategorií. Naši žáci soutěžili v kategorii Mini (3. a 4. ročník) a Benjamin (5. a…

Číst dál →