Organizace posledního týdne 27. – 30. 6.

stažený soubor (4)

V úterý 28. 6. odpadá odpolední vyučování. Ve čtvrtek 30. 6. končí vyučování 9,25 předáním vysvědčení. Školní družina je v provozu pro přihlášené děti do 14,00. Obědy se vydávají v 11,00 hodin. Žáci 5. ročníku odevzdávají klíče od šatní skříňky a vracejí zálohované čipy.

Číst dál →

NESOUTĔŽNÍ SBĔR PAPÍRU 23. – 24. 6.

sběr

Ve dnech 23. a 24. 6. můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru na parkovací plochu za hřbitovem a do kontejneru na návsi. Děkujeme.

Číst dál →

Poděkování za hezký den

slunce-kreslené

Vážení rodiče, ve čtvrtek 16. 6. se konalo Rozloučení se školním rokem. Přestože počasí příliš nepřálo, radovali jsme se z vysoké účasti. Velká pochvala patří zejména dětem a paní učitelkám, které natrénovaly a předvedly krásná, zábavná vystoupení. Překvapení nás čekalo po otevření kasičky na dobrovolné vstupné. Napočítali jsme 7 139 Kč. Velmi děkujeme za Vaši…

Číst dál →

Čtenářský klub na na Světě knihy v Praze

images

Na knižní veletrh do Prahy jsme vyrazili s dětmi ze čtenářského klubu v sobotu 11. června 2022. Letos jeli čtvrťáci a páťáci, chtěli jsme je tímto výletem odměnit za jejich pravidelné docházení do klubu. Co jsme zažili? Na cestu jsme se vydali vlakem a užívali si jízdu v kupé. Nezapomněli jsme si do batohu přibalit rozečtenou knížku….

Číst dál →

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

pozor

Vážení rodiče, letos ukončí činnost ve školské radě paní Monika Hanáčková. Velmi jí děkujeme za vstřícnost a snahu zlepšovat kvalitu školy. Prosím ty z Vás, kteří máte zájem o tuto funkci, abyste oznámili svoji kandidaturu do 17. 6. na e-mail skola@zstecovice.cz. Budete zařazeni na kandidátku. Předpokládaný termín voleb je září 2022. Školská rada § 167…

Číst dál →

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM 16. 6.

20110612huranaprazdniny_2

Vážení rodiče a přátelé školy, srdečně Vás zveme k oslavě ukončení školního roku. Rozloučíme se s našimi předškoláky i žáky 5. třídy. Je připraven pestrý program, který najdete na plakátu v příloze. plakát – rozloučení se školou

Číst dál →

ODPRODEJ ŠKOLNÍCH LAVIC

pozor

NABÍZÍME K ODPRODEJI ŠKOLNÍ LAVICE A ŽIDLE.  CENA SADY (1 LAVICE A 2 ŽIDLE) JE 200 KČ.  PRO BLIŽŠÍ INFORMACE KONTAKTUJTE PANÍ ŠOBÁŇOVOU 734 102 881.

Číst dál →

Zlínská liga v miniházené ve Zlíně

Zlínská školní liga v miniházené V pondělí 30. května se žáci páté třídy naposled rozehráli v turnaji Zlínské ligy v miniházené v roce 2021/2022. V konkurenci dalších devíti družstev si vybojovali krásné první a třetí místo. Tři roky naší házenkářské cesty byly završeny výborným úspěchem. Děkuji všem hráčům, dětem připravujících občerstvení pro sportovce i fandícím rodičům. Doufám, že v některých se…

Číst dál →

Třídní výlet

Třídenní výlet do Ostrožské Nové Vsi Letošní školní rok uzavřeli páťáci třídenním školním výletem v kempu Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi. Slovácký dvůr je místem s téměř nekonečnými možnostmi vyžití, a to doslova pro každého. Byli jsme ubytovaní ve stylových vinařských búdách, které měly skvělé vybavení. Po cestě vlakem, která uběhla celkem rychle, nás čekal areál…

Číst dál →