Užijte si jarní sluníčko

Milí páťáci, děkuji za píli při plnění úkolů. Čekají vás  dny volna, kdy nebudu posílat úkoly. Budu ráda, když i v těchto dnech nezapomenete číst a podle chuti si uděláte i některá cvičení. Odkazy najdete v úkolech tohoto týdne. Přeji vám a Vašim rodičům pěkné Velikonoce. Třídní učitelka Alena Martincová Domácí učení začneme v úterý…

Číst dál →

Přihlášky

Dobrý den, prosím o předání vyplněné přihlášky na 8. ZŠ nebo 11. ZŠ. Vyplněnou a podepsanou přihlášku prosím vhoďte do schránky u hlavního vchodu do školy a to do 20. 4. 2020. Pokud se dítě hlásí na víceleté gymnázium, sledujte jejich stránky. Děkujeme za spolupráci . Třídní učitelka Alena Martincová

Číst dál →

Informace k zadávání úkolů

Vážení rodiče, předkládáme jednotný systém zadávání úkolů. Chceme Vám tak usnadnit kontrolu plnění a zajistit pravidelnou přípravu dětí. Od 23. 3. 2020 budeme úkoly zadávat denně podle daného rozvrhu. Kromě písemných a ústních úkolů z učebnice, pracovních sešitů nebo pracovních listů, můžete využívat odkazy k online učení. Pokud nemáte možnost tisku, postačí, když si cvičení projdete ústně….

Číst dál →

Domácí učení

Ahoj páťáci, zdravím vás a posílám učivo k domácí práci v týdnu 16. 3. – 20.3.2020. Věřím, že jste už zvládli zadanou práci. V příštím týdnu můžete pokračovat. Týdenní učivo budu zadávat do jednotlivých předmětů. Pokud se stane, že něčemu nebudete rozumět, napište mi. Využijte čas k opakování a procvičování na stránkách – onlinecviceni.cz- ČJ,…

Číst dál →

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy

pozor

Vážení rodiče, níže si můžete stáhnout žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy. Pokud byste toto potvrzení potřebovali, kontaktujte prosím ředitelku školy 777 106 119 nebo napište e-mail: skola@zstecovice.cz. Vystavenou a potvrzenou žádost Vám elektronicky zašleme zpět. Kvůli typu tiskopisu žádosti prosíme však o uvedení, zda OČR…

Číst dál →

!!!! Mimořádné opatření – zrušení výuky!!!!

pozor

Vážení rodiče, dle vyhlášení vlády ČR se od středy 11.3.2020 až do odvolání zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole (viz odkazy níže). Zavřená bude škola i školní družina. Žáci byli poučeni, aby si vzali veškeré učebnice a sešity s sebou domů. Jakmile budeme mít další informace, budeme Vás kontaktovat. Sledujte, prosím, webové stránky školy i jednotlivých tříd….

Číst dál →