Beseda v knihovně

V pondělí 25. září 2023 nás čeká beseda v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně. Téma besedy bude Internetem bezpečně, které je pro žáky velmi aktuální v dnešním světě plném technologií. Organizační informace sraz – nejpozději 6:55 ve škole 7:00 – odchod na autobusovou zastávku 7:12 – odjezd autobusu výuka od 3. vyučovací hodiny dle…

Číst dál →

Tak v pondělí?

Zdravíme všechny, kteří jdou s námi letos pěšky do školy i do školky. V pondělí to rozjedeme, tedy rozchodíme. 😊 Projekt „Pěšky do školy“ startuje 18. září 2023. Výzva se koná v září, kdy při příležitosti Mezinárodního dne bez aut (22. 9.) každoročně probíhá Evropský týden mobility. Září a s ním spojený začátek školního roku je…

Číst dál →

Ukliďme Česko

1

V pátek, 15.9., jsme se celá škola zúčastnili celosvětového projektu. A co tento projekt s názvem Ukliďme Česko vlastně je? 16. září 2023 je den, kdy se bude konat největší globální dobrovolnická akce – Celosvětový úklidový den (World Claenup Day). Je to událost, která propojuje dobrovolníky z více než 190-ti zemí celého světa. Organizátoři letos…

Číst dál →

Vyhlášení ředitelského volna

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Vážení rodiče, po pečlivém uvážení vyhlašuji v souladu s §24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, z provozních důvodů dne 29. září 2023 ředitelské volno. Volný den se bude týkat školní výuky v ZŠ a provozu školní družiny. V tento den bude všem…

Číst dál →

Třídní schůzky!

tr.schuzky

Dne 12.9.2023 v 16:00 se konají společné třídní schůzky v „zelené“ třídě (1. ročník). Po krátkém zahájení budou následovat třídní schůzky s třídním učitelem v kmenové učebně.  Těšíme se na vaši účast. Mgr. Marta Miklová Níže přikládáme ještě jednu pozvánku. V úterý, 12. 9. 2023, v době od 15,30 do 15,55 hodin (před třídními schůzkami…

Číst dál →

Logická olympiáda 2023

logo-LO

Vážení rodiče, milí žáci, v letošním roce se koná již 16. ročník soutěže „Logická olympiáda “ pořádané Mensou ČR. Soutěž je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku vašich dětí, namísto získaných znalostí a vědomostí. Soutěž je vyhlášena pro následující kategorie: Kategorie MŠ: mateřské školy Kategorie A1:…

Číst dál →

Objednávky knih z knižních katalogů

600x450_72746_1441-bambina-con-libri-600

I tento rok máte možnost objednávat si knihy z nakladatelství  Albatros, Fragment a Grada za zvýhodněné ceny. Jak? Představuji postup ve čtyřech krocích: 1)  Vaše třídní učitelka obdrží od nakladatelství katalog a rozdá dětem. 2)  Objednávkový formulář vyplníte a odevzdáte paní učitelce Miklové nebo třídní učitelce, která objednávku předá. Pozor na datum ukončení objednávek!!! Ten se dozvíte vždy na…

Číst dál →