Krabice od bot 2020

Vážení rodiče, po loňském a předloňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů vznikl v Evangelické církvi už v roce 2011. Hned následující rok se připojila také Diakonie. Z…

Číst dál →

Úprava výuky v pátek 27. 11.

vykricnik

Vážení rodiče, v pátek 27. 11. proběhne výuka všech tříd (1. – 5.) distanční formou. Žáci 1. a 2. ročníku zůstávají doma. O důvodech Vás budou informovat třídní učitelky. Činnost školní družiny je tento den také přerušená. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Vyhlášení soutěže

stáhnout

Ahoj kluci a holky, ahoj všichni čtenáři! Soutěžíte rádi? Máme pro vás skvělý tip. Sdílejte radost z přečtené knihy. Čtenářský klub vyzývá všechny své spolužáky i paní učitelky k zapojení do soutěže o skvělé čtenářské a kreativní dárky. Jakou knížku doporučíte ostatním ke čtení a proč? Vytvoř reklamní plakát, který naláká na přečtení nebo koupi knihy. Můžeš…

Číst dál →

Anička má narozeniny ……..

narozeniny

Aničko!!!!

Narozeniny dneska máš,
tak ať si je užíváš.
Hodně štěstí, pevné zdraví,
ve škole ať tě to baví
a máš spoustu kamarádů,
ke svým snům najdeš bránu.

                     Přejí spolužáci, paní učitelka a paní asistentka

Přání od Aličky:

 

Přání od Ladušky:

přání Lada

Přání od Monči:

 

Přání od Denise:

přání Denis

 

Přání od Honzíka S.:

přání Honza S.

 

Přání od Míši:

 

Přání od Erika:

 

Přání od Domči:

IMG_20201120_194843

 

Aničko, měj krásný narozeninový den. Máme tě rádi!!!!

Písnička a přání pro tebe:

 

 

 

 

Informace k návratu žáků 1. a 2. tříd do školy

pozor

Vážení rodiče, ve středu se vracejí mladší žáci do školy. Ve snaze poskytnout Vám co největší komfort a co nejméně omezit výuku a chod školní družiny, jsme s kolegyněmi připravily následující organizaci: Vyučování probíhá tak, jako před uzavřením škol. 1. třída do 11,20 pak oběd a odchod do školní družiny 2. třída do 11,45 pak…

Číst dál →