Organizace posledního týdne 28. – 30. 6. 2021

vysvědčení

Vážení rodiče, milí žáci, výuka bude probíhat do středy 30. 6. V těchto závěrečných dnech musejí všichni žáci vrátit zapůjčené učebnice, dle pokynů třídních učitelů – kontrola stavu učebnic. V úterý 29. 6. odpadá odpolední vyučování 4. a 5 ročníku. Ve středu 30. 6. končí vyučováni 9,25 předáním vysvědčení. Nezapomeňte si složky Školní družina je…

Číst dál →

Provoz školy od úterý 15. 6.

Upozornění

Vážení rodiče, od úterý 15. 6. dochází k těmto změnám: Žáci i učitelé nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává…

Číst dál →

Zlínský kraj zvyšuje povědomí o kyberbezpečnosti

Vážení rodiče, Zlínský kraj chce zvýšit povědomí veřejnosti o bezpečnosti ve virtuálním prostředí. Připravuje vzdělávací cyklus o kybernetické bezpečnosti, a to v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Důvodem této iniciativy je skutečnost, že v době pandemických opatření byly významně omezeny přirozené sociální kontakty. Děti byly o to víc upoutané ke svým počítačům,…

Číst dál →