SBĚR PAPÍRU 26. A 27. 5.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci a děti, ve dnech 26. a 27. května se uskuteční soutěžní kolo sběru papíru. Kontejnery budou jako obvykle umístěny pod kostelem a na návsi. Od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru pod kostelem. A po celý den do kontejneru na návsi. Budeme rádi,…

Číst dál →

Výuka 19. – 23. 4.

logoinformace

Vážení rodiče, od 19. – 23. 4. bude docházet do školy 2. a 3. třída. Žáci 1., 4. a 5. třídy budou na distanční výuce. Podmínkou návratu do školy je negativní antigenní test. Pro všechny žáky nadále platí povinnost nosit ochrannou chirurgickou roušku, respirátor případně nanoroušku. Každý žák bude mít s sebou minimálně 2 roušky a sáček na uložení….

Číst dál →

ZOO Lešná

Páťáci si pořídili nového kamaráda, rejnoka Mufíka ze zlínské ZOO. Zapojili se do akce „Zvíře na víkend, která je jednou z možností, jak můžeme v  současné době podpořit provoz zlínské ZOO.   Zapojit se také můžete do sbírky krmiva, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Sluníčko. Můžete přinést: ovesné vločky – černou slunečnici – oves –…

Číst dál →

Velikonoční putování

Včera jsme se rozloučili s naší velikonoční hrou. Všechny úkoly jsou již uklizeny, ale nebojte se, už pro vás připravujeme podobnou bojovku. Děkujeme za krásné emaily a fotky. Malé ohlédnutí za velikonočním putováním: Nelinka s Emičkou   Markétka Romanka  

Číst dál →

Návrat dětí do škol v pondělí 12. 4.

pozor

Vážení rodiče, V týdnu od 12. – 16. 4. bude na prezenční výuce 1., 4. a 5. třída. Příští týden od 19. – 23. 4. bude docházet do školy 2. a 3. třída. Žáci 1., 4. a 5. třídy budou na distanční výuce. Podmínkou návratu do školy je negativní antigenní test. Pro všechny žáky nadále…

Číst dál →

První fáze otevírání škol – rotační výuka

ikonka_celaskola

Vážení rodiče, naše škola bude spadat do režimu rotační výuky. Po Velikonocích zveřejníme další podrobnosti, zejména o postupu při testování žáků. Sledujte webové stránky školy, kde se dozvíte, ve kterých týdnech budou chodit Vaše děti do školy a kdy budou na distanční výuce. Děkujeme za spolupráci.

Číst dál →