Společná snídaně

Už po třetí jsme si udělali společnou online snídani. Snídat můžeme v klidu, beze spěchu. Nejíme cestou do školy, ale společně. Snažíme se zařadit všechny potřebné živiny. Během školního roku někdy snídani zanedbáváme nebo vynecháme úplně. Teď je tomu jinak. Na snídani se těšíme a vymýšlíme zajímavé kombinace. Pro inspiraci přidávám fotogalerii dobrůtek:   Ke zdravém…

Číst dál →

Přání pro Ladu

narozeniny

Laduško, ať je Tvůj život jako násobilka, která bude násobit tvou radost a štěstí, dělit problémy a starosti, umocňovat lásku a pohodu, odčítat zlobu a nenávist a všechno dobré sčítat dohromady! Všechno nejlepší k narozeninám přejí Alice, Anna, Monika, Denis, Erik, Jan S., Dominik K., Jan K., Michal, Dominik F., paní učitelka a paní asistentka Alice: …

Číst dál →

Ať žije svatý Valentýn!

Svátek svatého Valentýna se každoročně slaví 14. února. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. Lada si přáníčko vyrobila, podívejte:    Přeji všem, aby se měli rádi nejen tento den, ale celý život a dávali to najevo maličkostmi např. úsměvem či pohlazením. 

Číst dál →

Společná snídaně

Dnešní online výuka začínala netradičně. Nejprve jsme si pěkně protáhli tělíčka a společně si zacvičili. Pořádně nás probudila písnička skupiny AC/ DC. A pak už jsme si pochutnali na snídani, kterou jsme se připravili nebo nám ji připravili rodiče. Asi nejoblíbenější potravinou při přípravě snídaně byla vajíčka. Podívejte se na „zatím“ plné talíře. Lada: Alice:…

Číst dál →

Dětský knižní klub Grada – Jaro 2021

Milí rodiče, v online verzi katalogu DKK Grada najdete všechny knihy z jarního katalogu s 20% slevou.  Objednávky knih můžete zasílat do pondělí 15. února 2021 na e-mailovou adresu miklova@zstecovice.cz. Do objednávky uveďte jméno a příjmení dítěte, třídu, názvy knih a cenu objednávky. Katalog si můžete prohlédnout v pdf verzi zde Po odeslání hromadné objednávky knihy přijdou…

Číst dál →

Platba za školní družinu

Vážení rodiče, blíží se termín platby za školní družinu na 2. pololetí – 15. 2. 2021. Vzhledem k nynější „covidové“ situaci přesunujeme termín platby až na konec školního roku. Výše poplatku bude upravena vzhledem k délce distanční výuky.  

Číst dál →