20.5.

Český jazyk – čtení slov – sloupečky – skládání slov – čtení s porozuměním – Na zahradě – Slabikář str.93 –domácí úkol – Slabikář  str. 93– čtení slov – sloupečky Nelinka neměla slabiky bě, pě, vě – pošlete prosím.   Psaní – domácí úkol – Písanka 4 str. 20  – předepsané tvary obtahuji tužkou nebo            …

Číst dál →

19.5.

Český jazyk  – bě, pě, vě                             – čtení a postřehování slov – sloupečky                              – čtení s porozuměním – Bělásek                      …

Číst dál →

18.5.

Učíme se v přírodě. Český jazyk – čtení slov ve sloupcích s porozuměním                          – doplnění tajenky do textu        – texty z pracovního sešitu   Matematika – součtové trojúhelníky                        …

Číst dál →

16.5.

Český jazyk – slabiky  di, dy, ti, ty, ni, ny                               – hra: tichá pošta  – skládání vět   – sluchové cvičení – trénink fonematického sluchu                             – Sl str. 90,…

Číst dál →

13.5.

Český jazyk – čtení slov – sloupečky – skládání slov – Slabikář str.89 – pracovní sešit str. 53 – čtení s porozuměním – Návštěva –domácí úkol – Slabikář  str. 89 – čtení slov – sloupečky   Psaní – domácí úkol – Písanka 4 str. 16  – předepsané tvary obtahuji tužkou nebo                 pastelkou  …

Číst dál →

12.5.

Český jazyk  – di, ti, ni, dy, ty, ny                             – čtení a postřehování slov – sloupečky                              – pantomima slov + hádanky                …

Číst dál →

11.5.

Český jazyk – čtení  slov                            – skládání vět                            – V ovocném sadu – Slabikář str. 87 – čtení s porozuměním                       …

Číst dál →

10.5.

Český jazyk – čtení a postřehování slov – pracovní sešit str.52 – skládání slov a vět Domácí úkol – pracovní sešit str.52 – přečtěte slova ve sloupečcích + vyhledejte a vyznačte slova  Psaní – domácí úkol – písanka 4 str. 13     předepsané tvary několikrát obtáhnu tužkou Matematika  – peníze + tabulka – skládání staveb…

Číst dál →

Filipův víkend u Ondry

V pátek si Filip s Ondrou pohráli s legem a pak byli chvíli na zahradě. V sobotu dopoledne mu pomohl s početními úkoly, pak se Filda za odměnu povozil v nákladním voze Po oběde jsme se jeli podívat do Hodonínské Zoo, kde měli obřího tygra nebezpečně blízko, nicméně naštěstí spal, tak to Filip přežil bez…

Číst dál →