Informace k zadávání úkolů

Vážení rodiče, předkládáme jednotný systém zadávání úkolů. Chceme Vám tak usnadnit kontrolu plnění a zajistit pravidelnou přípravu dětí. Od 23. 3. 2020 budeme úkoly zadávat denně podle daného rozvrhu. Kromě písemných a ústních úkolů z učebnice, pracovních sešitů nebo pracovních listů, můžete využívat odkazy k online učení. Pokud nemáte možnost tisku, postačí, když si cvičení projdete ústně….

Číst dál →

Komunikace – online výuka

depositphotos_5423890-stock-illustration-cartoon-desktop-computer

Vážení rodiče, děkuji Vám, že s dětmi procvičujete. Je velmi důležité pravidelné, každodenní procvičování. Proto  vkládám úkoly (MA,ČJ)každý den, podle rozvrhu. Pro přehlednost jsem vytvořila záložky předmětů na webu naší třídy ( matematika, český jazyk, anglický jazyk, prvouka + výchovy HV, PČ, VV, TV). Do novinek třídy budu nyní vkládat jen všeobecné informace. Jelikož jsou…

Číst dál →

Online učebnice

miuc-slabikar3

Vážení rodiče, pro usnadnění výuky doma zpřístupnila některá nakladatelství online publikace zdarma  Nová škola slabikář https://www.nns.cz/blog/1-stupen/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vyukova-videa/ https://www.mediacreator.cz/mc/ Fraus  matematika prvouka https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma#rodic Včelka Všem rodičům nyní nabízí použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma. Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA: 1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz 2. Vpravo nahoře klikněte na červené…

Číst dál →

Všeobecné informace

Vážení rodiče, doufám, že danou  situaci společně zvládneme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ptejte se. Děti si domů vzaly svoji složku na procvičování, kterou ve škole používaly, když byly hotoví se zadanou prací, a také početníky. Nemocné děti však mají tuto složku ve škole. Nevím, zda máte přístup k tiskárně….vložím na web stejné pracovní listy….

Číst dál →

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy

pozor

Vážení rodiče, níže si můžete stáhnout žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy. Pokud byste toto potvrzení potřebovali, kontaktujte prosím ředitelku školy 777 106 119 nebo napište e-mail: skola@zstecovice.cz. Vystavenou a potvrzenou žádost Vám elektronicky zašleme zpět. Kvůli typu tiskopisu žádosti prosíme však o uvedení, zda OČR…

Číst dál →

!!!! Mimořádné opatření – zrušení výuky!!!!

pozor

Vážení rodiče, dle vyhlášení vlády ČR se od středy 11.3.2020 až do odvolání zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole (viz odkazy níže). Zavřená bude škola i školní družina. Žáci byli poučeni, aby si vzali veškeré učebnice a sešity s sebou domů. Jakmile budeme mít další informace, budeme Vás kontaktovat. Sledujte, prosím, webové stránky školy i jednotlivých tříd….

Číst dál →

Informace pro rodiče +DÚ

Vážení rodiče, přestože si zapisujeme úkoly do deníčku,budu v těchto dnech vše podrobně rozepisovat. Vzhledem k omluvenkám do konce týdne. Nikdo se neomluvil z důvodu karantény po pobytu v Itálii. Jde o omluvenky z důvodu rekonvalescence, dolečení nemoci,což je v současné době velmi rozumné. Děkuji, že k situaci přistupujete zodpovědně a neposíláte nemocné děti do…

Číst dál →