SBĚR PAPÍRU 12. – 13. 10.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci, škola pořádá tradiční soutěžní sběr papíru. Ve dnech 12. – 13. 10. od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru za hřbitovem. Po celý den do kontejneru na návsi. Děkujeme. SBĚR PAPÍRU – PLAKÁT

Číst dál →

Spálová angína

SPÁLOVÁ ANGÍNA v ZŠ Vážení rodiče, upozorňujeme, že se vyskytnul případ SPÁLOVÉ ANGÍNY v ZŠ. Jedná se o infekční onemocnění. Žádáme Vás tímto o zvýšenou pozornost. Pokud se u Vašeho dítěte objeví příznaky tohoto onemocnění /teplota, bolest v krku, červená vyrážka po těle, čepy v krku…/, informujte o této skutečnosti ošetřujícího lékaře.   Děkujeme za spolupráci. Vedení…

Číst dál →

Volná kapacita v kroužku Kouzelný svět knížek

FotkyFoto_detske-cteni-knihy-zatimco-sedi-na-stoh-knih-dalsi-kreslene-pro-vas-design_79882180

Vážení rodiče, v kroužku Kouzelný svět knížek aneb The Magical World of Books máme několik volných míst. Protože chceme podpořit čtenářskou gramotnost malých dětí, rozhodli jsme se snížit poplatek na 200 Kč za pololetí. V případě zájmu kontaktujte vedoucí kroužku – paní učitelka Hanu Královou. Kdo čte dobře knihy, čte dobře i okolní svět. Kroužek pro…

Číst dál →

Objednávky knih z knižních katalogů

I tento rok máte možnost objednávat si knihy z nakladatelství  KNÍŽATA, Albatros, Fragment, Grada a Mladá fronta za zvýhodněné ceny. Jak? Představuji postup ve čtyřech krocích: 1)  Vaše třídní učitelka obdrží od nakladatelství katalog a rozdá dětem. 2)  Objednávkový formulář vyplníte a odevzdáte paní učitelce Miklové nebo třídní učitelce, která objednávku předá. Pozor na datum ukončení objednávek!!! Ten se…

Číst dál →

Volby do školské rady

Na základě § 167, zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) vyhlašuji termín voleb do školské rady z řad zákonných zástupců na pondělí a úterý 19. – 20. 9.2022 v době od 7-15.30 hodin anonymním hlasováním na vyznačeném místě (vchod u školní družiny) do připravené schránky. Hlasovací lístek je možné zaslat anonymně po dítěti v ŽK. Pokud máte zájem…

Číst dál →

Informace z družiny

Vážení rodiče, v tomto školním roce dochází ke změně výše poplatku za školní družinu takto: Poplatek za ŠD: Pravidelná denní docházka 4 – 5 dní v týdnu – 150,- Kč/měsíc Pravidelná denní docházka 4 – 5 dní v týdnu (pouze ranní družina) – 70,- Kč/měsíc Poplatek na pololetí (750,-, příp. 350,- Kč) se platí na účet…

Číst dál →

Volby do školské rady

pozor

Vážení rodiče,  připravujeme volby do Školské rady Základní školy Tečovice z řad zákonných zástupců, které proběhnou v měsíci září. O přesném postupu budete včas informováni přes web školy. Přestože máme již několik zájemců z řad zákonných zástupců, tak bychom rádi vyzvali ty z Vás, kteří by se chtěli podílet na správě školy svojí aktivní účastí na setkáních školské…

Číst dál →

Organizace prvního školního týdne

deti-skola (1)

Vážení rodiče, milí žáci, blíží se začátek nového školního roku. Přikládáme základní informace k jeho zahájení a přejeme dobrý start, hodně sil a optimismu. Prosíme o ohleduplnost při vcházení do budovy. Probíhají práce na zvelebování okolí školy. Těšíme se na Vás. Budova školy se otevírá v 7,25. Žáci se přezují a odcházejí do kmenových tříd…

Číst dál →