Pátek 27. 11.

SLAB 7 PSS 1, 2 (PRACOVNÍ SEŠIT KE SLABIKÁŘI) Velká písanka Číslice s. 6 M procvičování Domácí procvičování: SLAB 7 čtení + říkat, co jsme se dočetli (event. dávat otázky k textu) PSS 1, 2 dokončit úkoly podle legendy dole na stránce zvětšený list z Písanky s. 17 dopsat řádky M list 8 voskovkami obtáhnout…

Číst dál →

Čtvrtek 26. 11.

SLAB 7 PSS 1, 2 (PRACOVNÍ SEŠIT KE SLABIKÁŘI) Velká písanka Číslice s. 6 M procvičování sčítání, odčítání do 6 PRV procvičování, tradice, pranostiky – sv. Kateřina Domácí procvičování: SLAB 7 čtení zvětšený list z Písanky s. 16 dopsat řádky (kromě posledního) Velká písanka Číslice s. 6 (i na str. 5 dopsat všechny řádky) Dnes…

Číst dál →

Krabice od bot 2020

Vážení rodiče, po loňském a předloňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů vznikl v Evangelické církvi už v roce 2011. Hned následující rok se připojila také Diakonie. Z…

Číst dál →

Středa 25. 11.

SLAB 6 PS 16 Velká písanka Číslice s. 5 M procvičování AJ procvičování Domácí procvičování: SLAB 6 čtení, dokreslit obrázek v zeleném rámečku PS 16 bez posledního řádku, slabiky se, sí jsme trénovali na papír (máme ho ve škole) Velká písanka Číslice s. 5 Dnes patří dětem pochvala za výbornou práci i chování, moc se nám dařilo….

Číst dál →

Úprava výuky v pátek 27. 11.

vykricnik

Vážení rodiče, v pátek 27. 11. proběhne výuka všech tříd (1. – 5.) distanční formou. Žáci 1. a 2. ročníku zůstávají doma. O důvodech Vás budou informovat třídní učitelky. Činnost školní družiny je tento den také přerušená. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Úterý 24. 11.

SLAB 5 PS 15 M 38 Domácí procvičování: SLAB 5 čtení, dokreslit obrázek do věty – zelený rámeček (i na s. 4) PS 15 M 39/8 Dnes jsme psali první opis, podařil se nám na jedničky Nechejte si od dětí v písance ukázat. Vysvětlili jsme si, že paní učitelka v písance červeně vyznačuje to, jak…

Číst dál →

Pondělí 23. 11.

SLAB 4 PS 14 M opakování Domácí procvičování: SLAB 4 čtení slabik, slov, vět PS 14 dokončit list M 8 na 30. 11. ČT list 25, 26 na 30. 11. Ve čtvrtek 3. 12. budeme pracovat s rodokmenem. Rodokmen si mohou děti přinést i dříve. (Foto nebo obrázky: Dole já + sourozenci, nad nimi rodiče,…

Číst dál →

Pátek 20. 11.

SLAB 3 PS 13 Dnes se nám hezky pracovalo, zahájili jsme pomalu, povídali si, odevzdali složky,  psali, slavnostně předali Slabikáře. V písankách to vypadá líp, než jsem očekávala, rodičům posílám POCHVALU. Slabikář jsem dětem rozevřela na s. 2 – 3 až na vazbu a vyhladila. Prosím, abyste dětem v dalších týdnech takto pomáhali na nových stránkách….

Číst dál →

Vyhlášení soutěže

stáhnout

Ahoj kluci a holky, ahoj všichni čtenáři! Soutěžíte rádi? Máme pro vás skvělý tip. Sdílejte radost z přečtené knihy. Čtenářský klub vyzývá všechny své spolužáky i paní učitelky k zapojení do soutěže o skvělé čtenářské a kreativní dárky. Jakou knížku doporučíte ostatním ke čtení a proč? Vytvoř reklamní plakát, který naláká na přečtení nebo koupi knihy. Můžeš…

Číst dál →