Projekt “ Čtení pomáhá“

Projekt – Čtení pomáhá Vážení rodiče, každý žák naší školy má teď možnost, zapojit se do projektu „ Čtení pomáhá“. Základní informace: Čtenář je uživatel, zaregistrovaný na webové stránce http://www.ctenipomaha.cz/ Čtenáři mohou získat odměnu pouze za úspěšně splněné testy knih, zařazených do své kategorie nebo z kategorie o jednu úroveň vyšší. Fakta o projektu: Každý školák,…

Číst dál →

Dětský klub, příměstský tábor

index

Vážení  rodiče, zjišťujeme předběžný zájem o dětský klub a příměstský tábor. Veškeré aktivity by byly zdarma. Platila by se pouze strava, případné jízdné a nákup výtvarného materiálu. V případě dostatečného počtu dětí by se školní klub otevřel zhruba v polovině října 2020 a příměstské tábory ve školním roce 2020/21. Prosíme o zodpovězení  několika  otázek.  Vyhovující odpověď…

Číst dál →

Školní kolo recitační soutěže

V úterý 11. 2. 2020 proběhlo u nás školní kolo recitační soutěže. Předcházela mu třídní kola. Vybraní recitátoři se pak předvedli před všemi dětmi naší školy. Pozorně je poslouchala také učitelská porota. Musím pochválit všechny za krásnou atmosféru. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, mladší děti první a druhé třídy a starší děti čtvrté a páté…

Číst dál →

workshop – pozorování věcí mikroskopem

Žáci čtvrté třídy si připravili přírodovědný workshop – pozorování věcí mikroskopem. Během něj předali své poznatky dětem z MŠ a žákům 1. – 5. ročníku ZŠ. Teoretické znalosti o mikroskopu doplnili praktickým popisem práce s mikroskopem. Všechny děti měly možnost vyzkoušet si pozorování nejrůznějších preparátů např. nohu včely, kusadla mouchy, křídla včely, šupinu, vlnu… Žáky pozorování mikroskopem…

Číst dál →