Potřeby pro 2. ročník

Do 2. třídy budou děti potřebovat: (není třeba kupovat vše nové): krabici s výtvarnou výchovou (vodové barvy, voskovky, temperové barvy 6 ks, č. 12 plochý a č. 8 kulatý štětec, kelímek, ubrus, hadřík, dobrovolně starší tričko nebo zástěru) pouzdro, pastelky pravítko – trojúhelník s ryskou složku Pošta přezůvky plavky + plaveckou čepici úbor do TV (až na polovinu listopadu) Pro děti…

Číst dál →

Pátek 25. 6.

PSS 64 PRV 79, 80 M  závěrečné opakování Dnes jsme si užili Žonglovací dílnu pana Sadily. Děti si domů odnášejí zbytek sešitů, portfolio, fotografie a Deník na prázdniny. V Notýsku na s. 27 mají pochvalu za práci v 1. třídě. Děti dnes chválím za pracovitost a pěkné chování. V pondělí testování, sraz 7:30 na hřišti….

Číst dál →

Čtvrtek 24. 6.

SLAB 119 opakování básně zpaměti PSS 60, 61 SKLÁDÁNÍ slov, vět M opakování, stavby PRV 74, 75, 76 Dnes si děti odnášejí a už nechají doma Slabikář, Písanky 1 – 4, popsaný sešit OPD, Matematiku 1 – 2, věci do VV. Portfolio dokompletujeme zítra. Na zítra si děti přinesou knihu, kterou čtou, nebo budou chtít…

Číst dál →

Středa 23. 6.

PSS 63 SKLÁDÁNÍ slov podle PSS 63 PSS 59, 60 M opakování Dnes jsme kromě pravidelných činností dočetli knihu O zvědavém štěňátku (Z. Miler – I. Hercíková), dosáhli zlepšení v tréninku matematické pětiminutovky, dokončili výrobu složek na výkresy a výkresy rozdali. Vše jsme nachystali i nemocným spolužákům, které pozdravujeme. Složky si děti dnes odnášejí domů….

Číst dál →

Organizace posledního týdne 28. – 30. 6. 2021

vysvědčení

Vážení rodiče, milí žáci, výuka bude probíhat do středy 30. 6. V těchto závěrečných dnech musejí všichni žáci vrátit zapůjčené učebnice, dle pokynů třídních učitelů – kontrola stavu učebnic. V úterý 29. 6. odpadá odpolední vyučování 4. a 5 ročníku. Ve středu 30. 6. končí vyučováni 9,25 předáním vysvědčení. Nezapomeňte si složky Školní družina je…

Číst dál →

Úterý 22. 6.

PSS 62, 63 procvičování PSS 58  – 1. část PSS 59 SKLÁDÁNÍ slov podle PSS 63 M práce s penězi M numerika do 20 (bez přechodu desítky) Procvičování: PSS 59/ Sova = dobrovolný úkol Děti mají ve složce Pošta dnešní matematickou pětiminutovku (sčítání a odčítání ve druhé desítce, diktováno pomalu), prosím rodiče o podpis, na…

Číst dál →