Recitační soutěž

Vážení rodiče, děti si dnes vybraly básničky do recitační soutěže. Každý si zvolil jednu, která se mu nejvíce líbila a tu se pokusí naučit zpaměti. Naše třídní kolo proběhne 6. a 7.února.Vybereme 2 recitátory, kteří postoupí do školního kola (11.února) Jelikož jsme prvňáčci, školním kolem pro nás soutěž končí. Do dalších kol postupují žáci 2.-…

Číst dál →

Učíme se hrou

Bez-práce-koláče-724x1024

Vážení rodiče, dnes jsem dala do složky dětem slabiky, které prosím rozstříhejte na malé kartičky. Tyto kartičky si můžete nechat doma na procvičování a hry rychlé čtení slabik tvorba slov na danou slabiku vyhledávání dvojic – krátká slabika x dlouhá slabika pexeso –  pokud oddělíte obrázek od slabiky – tedy spojování obrázku se slabikou kvarteto …

Číst dál →

Poplatek za družinu na 2. pololetí

Vážení rodiče, prosíme o zaplacení poplatku za školní družinu na 2. pololetí. Poplatek na pololetí (500,- Kč, příp. 250,- Kč) se platí na účet školy. na 2. pololetí je splatnost do 15. února !!! číslo účtu školy:         27-3961180227/0100 variabilní symbol:       2222 do zprávy pro příjemce uveďte:          ŠD- jméno…

Číst dál →