Nejlepší knihy dětem

unnamed

Pololetní vysvědčení se blíží… Určitě bude důvod děti obdarovat, přináším pár knižních tipů ze současné české literatury pro děti a mládež. Katalog ke stažení zde. Vybírat knihy můžete i z katalogu KMČ Albatros. Uzávěrka objednávek je v pátek 20. 1. 2023. Zde si můžete prolistovat aktuální katalog KMČ Albatros v on-line verzi: KMČ Albatros ZIMA 2023 Přeji příjemné chvíle s…

Číst dál →

Změna termínu lyžařského kurzu

pozor

Vážení rodiče, vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám se lyžařský kurz neuskuteční v plánovaném termínu. Zatím je přeložen na 16. – 20. 1. Sledujte prosím aktuální informace na webových stránkách školy. Pokud se situace nezlepší, budeme jednat o vhodném únorovém termínu. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Divadlo s družinou

pozor

Vážení rodiče, Ve středu 4. ledna 2023 pojedeme s družinou do Městského divadla Zlín na pohádku Broučci – jedná se o divadelní představení v rámci Školního předplatného. Odjezd od školy 13,45 hod., návrat zpět ke škole asi v 16,45 hod. (délka představení 1 hod. 30 min s přestávkou). V úterý děti dostanou návratku, kde označíte, zda vaše…

Číst dál →

Kouzlo Vánoc v Hostětíně

V předvánočním čase jsme zavítali do ekologické vesničky Hostětín u Slavičína, kde jsme navštívili centrum Veronica. Zde byl  připravený příjemný vzdělávací program s vánoční tématikou Kouzlo Vánoc, který je zavedl do dob našich předků a jejich vánočních zvyků. Jak už název napovídá, dětem byla přiblížena doba adventu, předvánočních i vánočních lidových tradic, které se předávají…

Číst dál →

Krabice od bot popáté

Letos se naše škola  popáté zapojila do charitativní sbírky Krabice od bot. Každá třída nachystala jeden dárek pro dívku  a jeden dárek pro chlapce ve své věkové kategorii. Společná příprava a balení dárků nám  přinesly pěkné chvíle. Učíme se myslet i na potřebné. Z Diakonie ČCE jsme už obdrželi děkovný mail za to, že rozdáváme radost…

Číst dál →

Lyžařský kurz pro žáky 1. – 3. třídy – upřesnění informací

Vážení rodiče, upřesňujeme informace, o které jste žádali: Doklad o provedené platbě lze vystavit, ale až po absolvování kurzu. Pokud by se dítě, například ze zdravotního důvodu kurzu nezúčastnilo, vystavené potvrzení by bylo obtížné stornovat. Lyže si děti můžou nechat uschované ve skladu a ráno si je přebrat. lyžáky se dají vysušit na speciálním sušáku. Pokud si…

Číst dál →

Divadlo s družinou

pozor

Vážení rodiče, Ve středu 23. listopadu 2022 pojedeme s družinou do Městského divadla Zlín na pohádku Lotrando a Zubejda – jedná se o divadelní představení v rámci Školního předplatného. Odjezd od školy 13,45 hod., návrat zpět ke škole asi v 16,00 hod. ( délka představení 1 hod. bez přestávky). V pondělí děti dostanou návratku, kde…

Číst dál →

Krabice od bot 2022

Vážení rodiče, na základě Vašich dobrých ohlasů se letos popáté připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů i v ČR vznikl v místní evangelické církvi už v roce 2011. Sbírku pořádá Diakonie…

Číst dál →