Kdo byl svatý Václav?

Před nadcházejícím státním svátkem jsme se s dětmi seznámili s životem slavného českého knížete sv. Václava. Povídali jsme si o jeho osudu a zhlédli krátké video. Také jsme si představili státní symboly. Nejvíce jsme si povídali nad knížkami. Po dnešním dni jsme plni nových informací. Dnes jsou děti bez domácího úkolu. Jen dobrovolný úkol, na…

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

Navrh-bez-nazvu-1

Vážení rodiče, milí prvňáčci, barevný podzim je konečně tady! Užívejte, co nám příroda nabízí a zkuste se při tom dívat kolem sebe. Děkuji za Vaši spolupráci a zapojení do projektu Pěšky do školy. Děti si zaslouží bezpečné a zdravé prostředí u školy. Příští týden se budeme učit pouze do středy, ve čtvrtek 28. 9. je státní…

Číst dál →

Tak v pondělí?

Zdravíme všechny, kteří jdou s námi letos pěšky do školy i do školky. V pondělí to rozjedeme, tedy rozchodíme. 😊 Projekt „Pěšky do školy“ startuje 18. září 2023. Výzva se koná v září, kdy při příležitosti Mezinárodního dne bez aut (22. 9.) každoročně probíhá Evropský týden mobility. Září a s ním spojený začátek školního roku je…

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

den-bez-aut3

Vážení rodiče, milí prvňáčci, v příloze na vás čeká další týdenní plán. První školní týden v plném nasazení máme úspěšně za sebou. Pilně pracujeme a daří se nám. Všímám si, že se dětem daří adaptovat na pravidelný školní režim. Umí spolupracovat se spolužákem v lavici i ve větších skupinkách. Zvykáme si na převlékání do cvičebního…

Číst dál →

Ukliďme Česko

1

V pátek, 15.9., jsme se celá škola zúčastnili celosvětového projektu. A co tento projekt s názvem Ukliďme Česko vlastně je? 16. září 2023 je den, kdy se bude konat největší globální dobrovolnická akce – Celosvětový úklidový den (World Claenup Day). Je to událost, která propojuje dobrovolníky z více než 190-ti zemí celého světa. Organizátoři letos…

Číst dál →

Vyhlášení ředitelského volna

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Vážení rodiče, po pečlivém uvážení vyhlašuji v souladu s §24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, z provozních důvodů dne 29. září 2023 ředitelské volno. Volný den se bude týkat školní výuky v ZŠ a provozu školní družiny. V tento den bude všem…

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

images

Vážení rodiče, první týden nového školního roku je za námi. Děti jsou šikovné, všechny chválím. Ráda bych vám poděkovala za účast na našich třídních schůzkách. Děkuji rovněž za Vaši skvělou spolupráci při odevzdávání formulářů a pomůcek do vyučování. Od příštího týdne se začínáme učit podle rozvrhu. Děti budou dostávat domácí úkoly. DÚ považuji za důležité. Krátké,…

Číst dál →

NÁŠ VELKÝ DEN

NÁŠ VELKÝ DEN Vážení rodiče žáků našich budoucích prvňáčků, první školní den je za dveřmi, tak dovolte, abych Vás a především Vaše děti přivítala na našich webových stránkách a shrnula základní informace, které se týkají prvního školního dne. Osobně se na Vás těším v pondělí 4. září 2023 v 7:45 hodin v zelené 1. třídě na zahájení…

Číst dál →