Pozdrav od paní asistentky

_vyr_723620-jpg

Ahoj, moji milí čtvrťáci !!! Přeji vám i vašim rodičům krásné Velikonoce, užijte si je, jak jen to půjde :). Užívejte taky jarního sluníčka a načerpejte dostatek energie na další školní úkoly :). A chci vás hlavně moc pochválit. Já to totiž všechno sleduji a jsem z vás prostě nadšená. Jste strašně šikovní a já…

Číst dál →

Pozdrav od Monči a Denise

Ahooooooj čtvrťáci, dnes mi přišla  zpráva od Monči a Denise. Monča si vyrobila pravěkou zbraň, berušky z kamínku, dokončila dva příběhy – Detektivové a Školnice Valérie, namalovala rodinu, na procházce vyfotila jarní kytky.  Fotogalerie – Monča: Denča stále s maminkou trénuje tabatu ( je to tvrdý trenér – neodpustí žádné flákání). Vytvořil krásné berušky, travňáky…

Číst dál →

Učivo 6.4. – 8.4.

Ahoj čtvrťáci!!! Začínáme pátý týden domácího učení. A také nám začíná Pašijový týden. Více si můžeš přečíst zde:    velikonoce – pašijový týden   A já bych jej ráda pojala trošku vesele, barevně. Udělejme si týden v barvách Velikonoc. To znamená:  v určitý den si obleču co nejvíce např. modrého oblečení. Můžete zapojit celou rodinu nebo se zapoj…

Číst dál →

Pozdrav od Aničky, Erdi a Ladušky

Ahooooooj čtvrťáci, dnes mi přišla  zpráva od Aničky a Erdi.  Anička dokončila oba příběhy a namalovala na kameny bezvadné berušky. Erďa také vytvořil krásné berušky z kamínků. S maminkou už se připravují na Velikonoce a tak nám nakreslil zátiší – Zlatý déšť. Dokonce se stihli projet na kolečkových bruslích a pořídit krásnou fotku! Erďa trénoval…

Číst dál →

spring flowers by Honza

Ahooooooj čtvrťáci, dnes mi přišla  zpráva od Honzíka S. Podařilo se mu propojit hned tři předměty! Přírodovědu, angličtinu a počítačovou výuku. Honzík vyfotil jarní kytky, našel jejich anglický název a dokonce vytvořil prezentaci ❤ Skvělá práce Honzíku, jsi moc šikovný 👏 Každý den mě překvapujete, jak jste šikovní a kreativní!!!! A tady si prohlédněte prezentaci od Honzíka:…

Číst dál →

Apríl

Aprílová škola Navštívíme dneska spolu aprílovou školu, kde žáci – s poškoláky v čele – zkoušejí pana učitele. Když domů pětku přinese si, syn vykráká ho za pačesy (jestliže ovšem nemá pleš)… Všecko je pravda – žádná lež!   V kalendáři není označen červeně, ani to není státní svátek, přesto je mezi lidmi na celém světě…

Číst dál →

Čtenářský deník

Ahooooooj čtvrťáci, dnes mi přišla  zpráva od Erdi: Dobrý den paní učitelko, Chtěli jsme vám udělat radost. Do dnešního dne měl být odevzdán čtenářský deník. Tak Vám ho posíláme.   A udělali!!!!!! Obrovskou ❤ Erďa se začetl do Zlaté sbírky pohádek – série klasických i moderních pohádek. Doma mají asi 100 kusů. Tak Erďo, držíme ti…

Číst dál →

Pozdrav od Aničky a Domči

Ahooooooj čtvrťáci, včera mi přišla  zpráva od Aničky. Nějakou dobu se potýkali s technickými problémy. Vše je vyřešeno a Anička je již online. I přes komplikace se Anička svědomitě věnuje úkolům. Tady je její fotogalerie:   Dnes mi přišla krásná zpráva od Domči a spousta fotografií. Úkoly se mu daří vypracovat (vypočítal slovní úlohu, příklady do…

Číst dál →