Archeoskanzen Modrá

Bylo 22. září 2020. Sluníčko krásně hřálo a mám tak nic nestálo v cestě vyrazit na výlet. Protože se v letošním školním roce budeme učit i historii naší země, byl Archeoskanzen v Modré tím správným místem. Připravili si pro nás poutavý program v dobových kostýmech  plný užitečných a zajímavých informací. Měli jsme tak možnost objevovat…

Číst dál →

Dopravní hřiště

Hurá budu cyklista!!! 14. září jsme se vypravili na dopravní hřiště do Otrokovic. Po krátké instruktáži jsme se mohli vydat na improvizovanou silnici. Rozdělili nás do čtyř skupin – kola, koloběžky, autíčka a chodce. Tyto skupinky se pravidelně střídaly. A pak jen vzhůru do dopravní špičky a pozor na pravidla silničního provozu…. Na konci čtvrté…

Číst dál →

Organizační opatření vydávání obědů v souvislosti s Covid-19

zhod

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a upozornění KHZ ve Zlíně upravujeme od pondělí 14. 9. vydávání obědů tak, aby co nejméně docházelo k míchání skupin. Toto opatření se téměř nedotkne časů ukončení vyučování. Pokud by i přesto vyvstal nějaký problém, například s odchodem žáků do kroužků, kontaktujte, prosím, třídní učitelku. Dořešíme vše individuálně….

Číst dál →

Skaut – nový kroužek pro žáky ZŠ

118FCD51-DCF0-4A2D-A7E1-0E99F56E32B4

Vážení rodiče, rozšiřujeme nabídku kroužků pro žáky ZŠ o skaut. Schůzky budou v úterý 14,00 – 15,30 hodin. Začínáme 29. 9. Cena za celý školní rok je 1000 Kč. Další informace o platbě upřesní vedoucí kroužku po jeho zahájení. V případě zájmu kontaktujte třídní učitelku, která pošle přihlášku. Termín odevzdání přihlášky je středa 16. 9. Děkuji. Alena…

Číst dál →

Nová hygienická opatření – roušky od 10. 9.

pozor

Vážení rodiče, dle nařízení ministerstva zdravotnictví bude nutné používat ve společných prostorách školy (chodby, WC) roušky. Od čtvrtku 10. 9. si proto děti budou nosit 2 roušky a 2 igelitové sáčky. Rodiče prosím, aby do budovy pokud možno nevstupovali. Nebo pouze s rouškou a pečlivě si dezinfikovali ruce. Děkujeme za spolupráci.

Číst dál →

Logická olympiáda 2020/2021

log

I letos mají žáci základní školy i děti ze školy mateřské možnost zúčastnit se Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Jedná se o soutěž, která nevyžaduje naučené znalosti, ale schopnost samostatně, kreativně a pohotově uvažovat. KAŽDÝ soutěžící se musí opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. nejpozději do 30. září 2020 a pak už se může těšit na základní kolo,…

Číst dál →

Objednávky knih z knižních katalogů

FotkyFoto_detske-cteni-knihy-zatimco-sedi-na-stoh-knih-dalsi-kreslene-pro-vas-design_79882180

I tento rok máte možnost objednávat si knihy z nakladatelství  KNÍŽATA, Albatros, Fragment, Grada a Mladá fronta za zvýhodněné ceny. Jak? Představuji postup ve čtyřech krocích: 1)  Vaše třídní učitelka obdrží od nakladatelství katalog a rozdá dětem. 2)  Objednávkový formulář vyplníte a odevzdáte paní učitelce Miklové nebo třídní učitelce, která objednávku předá. Pozor na datum ukončení objednávek!!! Ten se…

Číst dál →