Konzultace

ikonka_zs

Milí rodiče, nabízíme Vám možnost konzultace s paní psycholožkou. Budou Vám sděleny výsledky Vašeho dítěte z testování třídy, a to v pátek 22. 10. 2021 mezi 13,00 – 15,00 hodinou. Tato aktivita je dobrovolná. Pokud máte zájem, kontaktujte do středy 20. 10. třídní učitelku, která Vám sdělí čas schůzky.

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

crop-332422-tree-3822149-1280_960x540

Milí čtvrťáci, v příloze na vás čeká týdenní plán na nový týden. Připomínám zítřejší testování k bezproblémovému vstupu na plavecký výcvik, který dokončíme jako čtvrťáci. Musíš mít u sebe kartičku pojištěnce (alespoň kopii). Povinné vybavení do výuky plavání (dle instrukcí Plavecké školy Zlín): klasické plavky (ne chlapecké dlouhé), koupací čepice podepsaná křestním jménem, mýdlo a ručník, nepovinně hřebínek, igelitový…

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

medvidek-pu-9788000029696

Milí čtvrťáci, velmi se těším na nový týden. Pevně věřím, že už si všichni osvojíte třídní pravidla. V příštím týdnu uplyne už 95 let od prvního vydání knihy Alana Alexandera Milnea, jejímž hlavním hrdinou byl Medvídek Pú. Víš něco o populární literární postavě? Pokud knihu najdeš ve své knihovničce, přines ji do školy. Děkuji všem,…

Číst dál →

David Walliams v knihovně

Týden knihoven jsme si zpestřili výukovým programem KNIHY DAVIDA WALLIAMSE ve zlínské knihovně Františka Bartoše. Paní knihovnice nás seznámila s britským komikem a jeho příběhy, které jsou plné černého humoru, a přesto nás učí o překonávání překážek a o toleranci. Pokud ještě neznáte Babičku drsňačku, Příšernou tetu, Nejhorší děti na světě a další knihy D….

Číst dál →

Vyzkoušeli jsme si, co dělá muzeum

V rámci výukového programu CO JE TO MUZEUM připraveného muzejními pedagogy jsme se seznámili s muzeem jako institucí, jeho posláním a budováním sbírek. Stali jsme se na chvíli odbornými muzejními pracovníky a prozkoumávali cestu muzejního exponátu od jeho objevení až po vystavení. Program byl velmi zajímavý a čtvrťáky bavil, ti totiž vůbec nevyrušovali.    

Číst dál →

Čtení dětem v mateřské škole

„Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu“… V rámci 11. Týdne čtení dětem v České republice se čtvrťáci vrátili do školky, četli tam mladším dětem z knihy uznávané české autorky Ivony Březinové Kočka Kačka. Během čtení se žáci střídali, aby se zapojili opravdu všichni. Byla to příjemná hodinka nejen pro děti ze školky, ale…

Číst dál →