Krabice od bot 2020

Vážení rodiče, po loňském a předloňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů vznikl v Evangelické církvi už v roce 2011. Hned následující rok se připojila také Diakonie. Z…

Číst dál →

Úprava výuky v pátek 27. 11.

vykricnik

Vážení rodiče, v pátek 27. 11. proběhne výuka všech tříd (1. – 5.) distanční formou. Žáci 1. a 2. ročníku zůstávají doma. O důvodech Vás budou informovat třídní učitelky. Činnost školní družiny je tento den také přerušená. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Vyhlášení soutěže

stáhnout

Ahoj kluci a holky, ahoj všichni čtenáři! Soutěžíte rádi? Máme pro vás skvělý tip. Sdílejte radost z přečtené knihy. Čtenářský klub vyzývá všechny své spolužáky i paní učitelky k zapojení do soutěže o skvělé čtenářské a kreativní dárky. Jakou knížku doporučíte ostatním ke čtení a proč? Vytvoř reklamní plakát, který naláká na přečtení nebo koupi knihy. Můžeš…

Číst dál →

Informace k návratu žáků 1. a 2. tříd do školy

pozor

Vážení rodiče, ve středu se vracejí mladší žáci do školy. Ve snaze poskytnout Vám co největší komfort a co nejméně omezit výuku a chod školní družiny, jsme s kolegyněmi připravily následující organizaci: Vyučování probíhá tak, jako před uzavřením škol. 1. třída do 11,20 pak oběd a odchod do školní družiny 2. třída do 11,45 pak…

Číst dál →

Vlastní noc s Andersenem v rodinách

Poděkování patří všem rodičům, kteří se zapojili do páteční Noci s Andersenem a uspořádali si doma svou vlastní noc. Děkujeme za zaslané prezentace i fotografie, byli jste prima! S knihami to každému z vás moc slušelo. Bylo vidět, že večer se všem vydařil a měl u dětí velký úspěch. Děkujeme za zpětnou vazbu a moc Vás všechny…

Číst dál →

Uzavření školy

pozor

Vážení rodiče, současná epidemiologická situace ovlivňuje takřka všechny aspekty našeho života, vzdělání nevyjímaje. Distanční výuku jsme zažili již v minulém školním roce a může se tak zdát, že nás nic nemůže překvapit. Opak je však pravdou. V letošním školním roce je distanční výuka pro všechny povinná. I když výuka na dálku v naší škole vloni fungovala…

Číst dál →