Naše první lapbooky…

Jednou z možností, jak s žáky udělat zajímavý přehled probraného učiva, který by jim byl při opakování k dispozici, je vytvoření lapbooku. Jedná se o interaktivní encyklopedii, knihu či sešit, který tvoří sami žáci. Do lapbooku se vejde mnoho zajímavých informací a zápisků z klasického sešitu. Během stříhání, lepení a hledání zajímavostí si žáci dané…

Číst dál →

Dětský knižní klub Grada – Jaro 2021

Milí rodiče, v online verzi katalogu DKK Grada najdete všechny knihy z jarního katalogu s 20% slevou.  Objednávky knih můžete zasílat do pondělí 15. února 2021 na e-mailovou adresu miklova@zstecovice.cz. Do objednávky uveďte jméno a příjmení dítěte, třídu, názvy knih a cenu objednávky. Katalog si můžete prohlédnout v pdf verzi zde Po odeslání hromadné objednávky knihy přijdou…

Číst dál →

Platba za školní družinu

Vážení rodiče, blíží se termín platby za školní družinu na 2. pololetí – 15. 2. 2021. Vzhledem k nynější „covidové“ situaci přesunujeme termín platby až na konec školního roku. Výše poplatku bude upravena vzhledem k délce distanční výuky.  

Číst dál →

Anketa SUK – čteme všichni

Ahoj kluci a holky, paní učitelky, soutěž o nejoblíbenější dětskou knihu začíná! „SUK – Čteme všichni“ je celostátní anketa o nejčtenější a nejoblíbenější knihu pro děti a mládež, která byla vydána v uplynulém roce. Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlásila 28. ročník Ceny za literaturu pro děti a mládež „Suk – čteme všichni“ na podporu čtenářské…

Číst dál →

Informace k pololetnímu hodnocení

logoinformace

Vážení rodiče, blíží se pololetní hodnocení. V příloze přikládám Doporučení k hodnocení na vysvědčení za 1. pololetí 2020/21. Z tohoto dokumentu upozorňuji zejména na tyto skutečnosti: Hodnocení tohoto velmi nestandardního pololetí by mělo vycházet jednak ze zjištěné míry dosažení školních výstupů, ale mělo by být přihlíženo i k dalším skutečnostem ovlivňujícím výsledky vzdělávání, kterých žák…

Číst dál →