Krásné prázdniny!

prazdniny

Milí čtvrťáci, gratuluji vám, úspěšně jste zvládli 4. třídu, tak hurá do 5.!!! Rodičům děkuji za podporu, spolupráci a trpělivost v letošním školním roce. Žákům za snahu a zodpovědnost, s jakou většina ke vzdělávání přistupovala. Přeji vám všem krásné a pohodové prázdniny plné sluníčka a společných zážitků, mnoho odpočinku a načerpání nových sil. Těším se na…

Číst dál →

Pozdrav z kolonády

Jeden z posledních dnů tohoto školního roku jsme věnovali návštěvě Luhačovic. Poznali jsme krásy malebného městečka, které se řadí k čtvrtým největším lázním v České republice. Lektorský program Muzea luhačovického Zálesí v podání muzejní pedagožky Lenky Psotové nám přiblížil rod Serényiů, který je bezprostředně spjat s Luhačovicemi a vznikem luhačovických lázní. Venkovní komentovaná prohlídka nám přiblížila nejen architekturu…

Číst dál →

Aktuálně ze třídy

Image

Milí čtvrťáci a milí rodiče, máme před sebou poslední červnové dny. Co budeme dělat příští týden? V pondělí budeme uklízet a vyklízet třídu na prázdniny, třídit materiály a pomůcky, rozdáme si výkresy a výtvory z VV a PČ a všechny další věci, které se nám ve třídě toulají, vyklidíme školní skříňky. Přines si velkou tašku a oblíbenou…

Číst dál →

Zoologický program na hradě Malenovice

V malé detektivy jsme se proměnili při vzdělávacím programu MJVM Zlín Zvířatům na stopě a pátrali po důkazech o přítomnosti rozličných zvířat. Hledali jsme pobytová znamení, která za sebou zvířata zanechala. Během našeho bádání jsme zapojili náš zrak, sluch, čich a hmat, abychom je určili a taky se něco o nich dověděli. V přírodovědné expozici nám…

Číst dál →