SEZNAM POMŮCEK PRO 5. ROČNÍK

  SEZNAM POMŮCEK PRO 5. ROČNÍK aktovka přezůvky (nejlépe s uzavřenou patou, bílá podrážka) obaly na učebnice, pracovní sešity a sešity pouzdro – pero 2ks (tornádo, stabilo – ne mazací), tužka č.2 (2ks), č.3 (2ks), pastelky a fixy v základních barvách, kružítko, zvýrazňovač, zelená, červená propiska, guma, ořezávátko mazací tabulka, fixy 2 ks, houbička pravítko 30 cm,…

Číst dál →

Výtvarná soutěž má svého vítěze

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice vyhlásil v zimních měsících výtvarnou soutěž na téma „Karneval“. Této soutěže se zúčastnili i žáci naší školy. Do finále kategorie – žáci 1. stupně ZŠ – se nakonec probojovala Lada Karlíková ze čtvrté třídy a Ella Zámorská z páté třídy. Na základě hlasování na facebookových stránkách DDM Sluníčko tuto soutěž vyhrála…

Číst dál →

Známkování za 2. pololetí 2019/2020

pozor

Vážení rodiče, při hodnocení žáků za druhé pololetí budeme postupovat v souladu s doporučením MŠMT. O odevzdávání učebnic a předávání vysvědčení Vás budeme včas informovat. Doporučený postup pro závěrečné hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve všech povinných a volitelných předmětech na vysvědčení 1. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení na konci druhého pololetí školního roku 2019/2020 zohlední…

Číst dál →