Školní kolo recitační soutěže

V úterý 11. 2. 2020 proběhlo u nás školní kolo recitační soutěže. Předcházela mu třídní kola. Vybraní recitátoři se pak předvedli před všemi dětmi naší školy. Pozorně je poslouchala také učitelská porota. Musím pochválit všechny za krásnou atmosféru. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, mladší děti první a druhé třídy a starší děti čtvrté a páté…

Číst dál →

Práce s tabletem

Znáte webové stránky Školákov? My už ano a tak jsme si společně mohli prověřit učivo, které už známe. Je tam spousta úkolů pro český jazyk a matematiku a taky je to oznámkováno po každé dosažené úrovni. A nejvíc super je to, že si tohle můžeme procvičovat i doma.

Číst dál →

workshop – pozorování věcí mikroskopem

Žáci čtvrté třídy si připravili přírodovědný workshop – pozorování věcí mikroskopem. Během něj předali své poznatky dětem z MŠ a žákům 1. – 5. ročníku ZŠ. Teoretické znalosti o mikroskopu doplnili praktickým popisem práce s mikroskopem. Všechny děti měly možnost vyzkoušet si pozorování nejrůznějších preparátů např. nohu včely, kusadla mouchy, křídla včely, šupinu, vlnu… Žáky pozorování mikroskopem…

Číst dál →