Ahoj třeťáci..

všechny Vás moc a moc zdravím. Chci poděkovat všem, kteří mi posílají fotky z domácího učení. Líbí se mi jak doma pracujete, pomáháte rodičům, pilně se učíte, chodíte na procházky, plníte zadané úkoly a to i ty dobrovolné na e – tabuli. Jste opravdu velmi šikovní. S tabulí už většina Vás pracuje samostatně, poznám to…

Číst dál →

Informace k zadávání úkolů

Vážení rodiče, předkládáme jednotný systém zadávání úkolů. Chceme Vám tak usnadnit kontrolu plnění a zajistit pravidelnou přípravu dětí. Od 23. 3. 2020 budeme úkoly zadávat denně podle daného rozvrhu. Kromě písemných a ústních úkolů z učebnice, pracovních sešitů nebo pracovních listů, můžete využívat odkazy k online učení. Pokud nemáte možnost tisku, postačí, když si cvičení projdete ústně….

Číst dál →

Vzdělávání na ČT

Vážení rodiče , zdravím v tomto týdnu jak Vás, tak děti. Doufám, že se Vám úkoly z minulého týdne podařilo zvládnout. Pokud ne, nevadí, dobereme společně to, čemu jste nerozuměli. Stačí to poznačit do kroužku. S některými dětmi jsem v kontaktu přes aplikaci Whatsapp. Mohou se tak zeptat na cokoli ohledně výuky či zadaných úkolů. Pokud…

Číst dál →

Vážení rodiče…

Vážení rodiče, věřím, že společně zvládneme tuto situaci, která nastala zavřením školy. Učební látku, kterou děti budou vypracovávat doma za pomocí rodičů budu postupně vkládat k jednotlivým předmětům. V případě dotazů či neporozumění úkolu mě neváhejte kontaktovat mailem či telefonicky. Pokud si nebudete vědět rady s některým úkolem, prosím o zakroužkování. Vrátíme se k němu…

Číst dál →

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy

pozor

Vážení rodiče, níže si můžete stáhnout žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let věku dítěte z důvodu uzavření školy. Pokud byste toto potvrzení potřebovali, kontaktujte prosím ředitelku školy 777 106 119 nebo napište e-mail: skola@zstecovice.cz. Vystavenou a potvrzenou žádost Vám elektronicky zašleme zpět. Kvůli typu tiskopisu žádosti prosíme však o uvedení, zda OČR…

Číst dál →

!!!! Mimořádné opatření – zrušení výuky!!!!

pozor

Vážení rodiče, dle vyhlášení vlády ČR se od středy 11.3.2020 až do odvolání zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole (viz odkazy níže). Zavřená bude škola i školní družina. Žáci byli poučeni, aby si vzali veškeré učebnice a sešity s sebou domů. Jakmile budeme mít další informace, budeme Vás kontaktovat. Sledujte, prosím, webové stránky školy i jednotlivých tříd….

Číst dál →