Krásné prázdniny!

images

Vážení rodiče a milé děti, letos obzvlášť vám všem děkuji za krásný školní rok, který jsme společnými silami úspěšně zvládli. Děkuji vám všem za pomoc a výbornou spolupráci při distanční výuce. Zároveň děkuji za podporu, kterou jste věnovali svým dětem i mně během celého školního roku. Přeji vám krásné odpočinkové léto, prázdniny plné pohody a sluníčka…

Číst dál →

Tak už jdeme do finále…

Image

Třeťáci, téměř čtvrťáci, blíží se závěr příliš nepovedeného školního roku. Věřím, že alespoň jeho finále se nám vydaří. Hodně bude záležet na nás. V pondělí nás opět čeká společné testování. Už to známe. Přineste si ještě tašku, odnesete si věci z šatní skříňky a ze třídy. V pondělí a úterý nás čeká společné čtení, trochu sportování,…

Číst dál →

Seznam pomůcek pro 4. ročník

Vážení rodiče, posílám seznam pomůcek, které bude Váš čtvrťák potřebovat. Téměř všechny uvedené pomůcky mají děti pořízeny z předchozích ročníků, stačí je tedy překontrolovat a dle potřeby doplnit. Doporučuji všechny pomůcky dětem viditelně podepsat. Děkuji za spolupráci. Marta Miklová Seznam pomůcek pro 4. ročník        

Číst dál →

Šupiny, peří, srst

Savec, pták, plaz, obojživelník, ryba či hmyz? Dokážete zařadit určité zvíře do správné skupiny? Pokud si příliš nejste jisti, pak přijďte za třeťáky, rádi vám pomůžeme. Ve výchovně vzdělávacím programu Muzea jihovýchodní Moravy Zlín jsme zavítali do zoologické expozice na hradě Malenovice. Blíže jsme se seznámili s obratlovci a bezobratlými a naučili jsme se rozpoznat charakteristické znaky…

Číst dál →

Organizace posledního týdne 28. – 30. 6. 2021

vysvědčení

Vážení rodiče, milí žáci, výuka bude probíhat do středy 30. 6. V těchto závěrečných dnech musejí všichni žáci vrátit zapůjčené učebnice, dle pokynů třídních učitelů – kontrola stavu učebnic. V úterý 29. 6. odpadá odpolední vyučování 4. a 5 ročníku. Ve středu 30. 6. končí vyučováni 9,25 předáním vysvědčení. Nezapomeňte si složky Školní družina je…

Číst dál →

Týdenní plán učiva od 21. 6. – 25. 6. 2021

vectorstock_25097070

Milá děvčata, milí chlapci, školní rok se nám už rychle blíží do závěru. Máme za sebou poslední týden naplněný učením a domácími úkoly. Příští týden nás čeká výlet do Lanáčku Otrokovice (nezapomeň přinést návratku), zoologická expozice na hradě Malenovice a krásná příroda v okolí hradu. Věřím, že se nám podaří týden si společně užít. Školní týden…

Číst dál →