Pokračování soutěže o nej cukráře…

A máme tu další soutěžící o titul nejlepší cukrář. První klučičí dvojice Maty a Kubík a jejich zasněná ovocná zahrádka se smetanou.. a pak tu máme statečnou bojovnici Klárku, která pekla jako samostatná jednotka…. předvedla také krásný dortík, k jeho výrobě použila i jedno exotické ovoce. Po všem se jen zaprášilo a opět tu bylo…

Číst dál →

Soutěž o cukráře třídy…

Tak se Rošťáci rozhodli si konec roku trochu osladit. Uděláme si soutěž o nejlepší dezert! Tento týden se předvedly dvě dvojice  děvčat. Kájka a Anetka upekly kytičkové muffinky, Aněžka s Betynkou předvedly ovocnou nádheru. Oboje bylo krásně nazdobené a chutnalo to fantasticky. MŇAM!!!! Jsou to naše šikulky, těšíme se na další týden, soutěžící i dobroty!!!…

Číst dál →

Výtvarná soutěž má svého vítěze

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice vyhlásil v zimních měsících výtvarnou soutěž na téma „Karneval“. Této soutěže se zúčastnili i žáci naší školy. Do finále kategorie – žáci 1. stupně ZŠ – se nakonec probojovala Lada Karlíková ze čtvrté třídy a Ella Zámorská z páté třídy. Na základě hlasování na facebookových stránkách DDM Sluníčko tuto soutěž vyhrála…

Číst dál →

Známkování za 2. pololetí 2019/2020

pozor

Vážení rodiče, při hodnocení žáků za druhé pololetí budeme postupovat v souladu s doporučením MŠMT. O odevzdávání učebnic a předávání vysvědčení Vás budeme včas informovat. Doporučený postup pro závěrečné hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve všech povinných a volitelných předmětech na vysvědčení 1. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení na konci druhého pololetí školního roku 2019/2020 zohlední…

Číst dál →