Krabice od bot popáté

Letos se naše škola  popáté zapojila do charitativní sbírky Krabice od bot. Každá třída nachystala jeden dárek pro dívku  a jeden dárek pro chlapce ve své věkové kategorii. Společná příprava a balení dárků nám  přinesly pěkné chvíle. Učíme se myslet i na potřebné. Z Diakonie ČCE jsme už obdrželi děkovný mail za to, že rozdáváme radost…

Číst dál →

Experimentárium

V úterý 29. listopadu jsme se vypravili do Experimentária  Otrokovice. Cílem práce v něm je motivace žáků základních škol ke studiu technických a přírodovědných oborů. Vybavení je na vysoké úrovni. Žáci mají možnost se všemi přístroji a zařízeními pracovat, k jejich ovládání využívají nejmodernější technologie. Expozice jsou koncipovány tak, aby se co nejvíce přiblížily praktickému životu. Ve 3D…

Číst dál →

Lyžařský kurz pro žáky 1. – 3. třídy – upřesnění informací

Vážení rodiče, upřesňujeme informace, o které jste žádali: Doklad o provedené platbě lze vystavit, ale až po absolvování kurzu. Pokud by se dítě, například ze zdravotního důvodu kurzu nezúčastnilo, vystavené potvrzení by bylo obtížné stornovat. Lyže si děti můžou nechat uschované ve skladu a ráno si je přebrat. lyžáky se dají vysušit na speciálním sušáku. Pokud si…

Číst dál →

Divadlo s družinou

pozor

Vážení rodiče, Ve středu 23. listopadu 2022 pojedeme s družinou do Městského divadla Zlín na pohádku Lotrando a Zubejda – jedná se o divadelní představení v rámci Školního předplatného. Odjezd od školy 13,45 hod., návrat zpět ke škole asi v 16,00 hod. ( délka představení 1 hod. bez přestávky). V pondělí děti dostanou návratku, kde…

Číst dál →

Baťovský Zlín

V pátek 18. listopadu jsme třeťáci a páťáci měli společné dvouhodinové projektové vyučování. Sdíleli jsme poznatky a zkušenosti z jednotlivých edukačních programů a exkurzí, které jsme letos absolvovali. Těch, které se týkaly baťovského Zlína. Páťáci se pochlubili slohovou prací, ukázkou dobového stejnokroje a jídelníčku. Společně jsme srovnávali ceny vzhledem k výdělkům tehdy a dnes. Třeťáci…

Číst dál →

Krabice od bot 2022

Vážení rodiče, na základě Vašich dobrých ohlasů se letos popáté připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů i v ČR vznikl v místní evangelické církvi už v roce 2011. Sbírku pořádá Diakonie…

Číst dál →