Ředitelské volno 25. 9. neuděluji

pozor

Vážení rodiče, jako reakci na doporučení ministra zdravotnictví udělit v pátek 25. 9. ředitelské volno Vám sděluji, že na naší škole bude probíhat výuka dle rozvrhu. Je na Vašem zvážení, zda si v tento den ponecháte děti doma. Jako důvod uveďte do omluvenky rodinné důvody. Děkuji. Marie Zapletalová

Číst dál →

Aktuální informace

index

Dnešní společná oslava třídních narozenin a svátků se povedla na výbornou. Měli jsme krásný rozjezd nového pracovního týdne. Děkujeme všem maminkám i rodinným příslušníkům za zpříjemnění dne! Prosím, aby si děti každý den nosily tabulku N. Při procvičování násobení a dělení jsou v nevýhodě a nepracují. V každé hodině v tabulce zkoumáme čísla a něco nového…

Číst dál →

Aktuální informace

list

Chválím všechny děti za odvedenou práci ve 3. pracovním týdnu. VELKÉ DÍKY patří všem žákům za páteční úklid naší obce v rámci akce Ukliďme Česko 2020. V přírodě jsme si užili krásný slunečný den. Stihli jsme zopakovat aktuální učivo a hodně nového jsme se venku naučili. V pondělí 21. 9. slavíme Adamovy narozeniny a Matoušův svátek, ale taky…

Číst dál →

Ukliďme Česko aneb úklid naší obce

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko 2020 Pytle, rukavice a do toho! Do boje s nepořádkem vyrazili žáci druhé a třetí třídy Základní školy v Tečovicích. Zapojili se do celosvětového projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko a uklízeli to, co je jim nejbližší – svoji obec. V pátek 18. 9. 2020 vyrazili uklízet odpadky a nepořádek v okolí školy a v přírodě. Vyzbrojili se igelitovými…

Číst dál →

Aktuální informace

vykricnik2

Velký podzimní úklid v Tečovicích nás čeká zítra v rámci akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko 2020. První hodinu budou mít děti výuku anglického jazyka, po svačině odcházíme ven. Děti budou mít sportovní oblečení, vhodnou obuv. Pracovní rukavice dostanou, po skončení akce je vyhodí nebo si je vezmou domů. Při pobytu venku v přírodě zopakujeme učivo…

Číst dál →