Turnaj v miniházené

V pondělí 20. ledna jsme se zučastnili turnaje v miniházené ve sportovní hale Datart ve Zlíně. Bylo to již druhé kolo Školní ligy 2019/2020. Celkem se utkalo 8 týmů se 70 hráči a to ve dvou kategoriích. Naši školu reprezentovali borci ze 3. třídy a musím říct, že s plným nasazením. Vybojovali jsme krásné třetí…

Číst dál →

Poplatek za družinu na 2. pololetí

Vážení rodiče, prosíme o zaplacení poplatku za školní družinu na 2. pololetí. Poplatek na pololetí (500,- Kč, příp. 250,- Kč) se platí na účet školy. na 2. pololetí je splatnost do 15. února !!! číslo účtu školy:         27-3961180227/0100 variabilní symbol:       2222 do zprávy pro příjemce uveďte:          ŠD- jméno…

Číst dál →

Předvánoční týden

Kulturní den              16. 12. S sebou: batůžek, pití, svačinu + mlsku, čip    ( popřípadě kapesné) Po – Filmové představení Ledové království 2 ( doprava a část vstupného je placeno z fondu, zbytek platí škola) Odjezd od školy 7.50 hod. Děti přijdou ráno do třídy. Začátek filmu v 9.00hod. 17. 12. –  18. 12. Budeme se…

Číst dál →

Vánoce již brzy..

Protože někteří už s námi nebudou předvánoční týden ve škole, udělali jsme si Vánoce ve třídě o kapánek dřív. Zapálili jsme druhou adventní svíčku a těšili se na pátek. Každý přinesl něco dobrého na zub a taky dáreček pro kamaráda, který uschoval pod stromeček. Nejdřív jsme zkusili některé zvyky – pouštěli ořechové lodičky, hledali hvězdičku…

Číst dál →