Distanční výuka 27. 11.

Moje milá třído, posílám úkoly na zítřejší den. Úkoly si splníte samostatně doma, v pondělí přinesete do školy ke kontrole. Úkol od Lucky: Nachystej si malý sešit 523 na distanční výuku do ČJ a pero. Přepiš slova: Mikuláš, čert, anděl, nadílka, zpráva, dopis, sníh, sněhulák Napsaná slova seřaď podle abecedy. Vyber si tři slova a…

Číst dál →

Krabice od bot 2020

Vážení rodiče, po loňském a předloňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Vánoční Krabice od bot má své kořeny v USA a rozšířila se do celého světa. Nápad obdarovat tímto způsobem děti ze složitých sociálních poměrů vznikl v Evangelické církvi už v roce 2011. Hned následující rok se připojila také Diakonie. Z…

Číst dál →

Úprava výuky v pátek 27. 11.

vykricnik

Vážení rodiče, v pátek 27. 11. proběhne výuka všech tříd (1. – 5.) distanční formou. Žáci 1. a 2. ročníku zůstávají doma. O důvodech Vás budou informovat třídní učitelky. Činnost školní družiny je tento den také přerušená. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Odpolední milá návštěva

Děkuji klukům i paní Seberové za super nápad přijít osobně potěšit paní učitelku. Během krátké návštěvy jsme si stihli vzájemně doplnit i tolik potřebnou energii do dalších dnů pokračující distanční výuky… Děkuji za krátkou návštěvu s pozdravy a úsměvy i Áďovi Slezáčkovi s maminkou, Janči Marcaníkové s maminkou a Aničkou, Gabči, Sábě, Emči a Anetce,…

Číst dál →

Vyhlášení soutěže

stáhnout

Ahoj kluci a holky, ahoj všichni čtenáři! Soutěžíte rádi? Máme pro vás skvělý tip. Sdílejte radost z přečtené knihy. Čtenářský klub vyzývá všechny své spolužáky i paní učitelky k zapojení do soutěže o skvělé čtenářské a kreativní dárky. Jakou knížku doporučíte ostatním ke čtení a proč? Vytvoř reklamní plakát, který naláká na přečtení nebo koupi knihy. Můžeš…

Číst dál →

K učení jen počítač nestačí

Společnému učení venku doba nepřeje, ale nevzdáváme to. Učíme se chodit ven, ať si odpočineme od onlinu. Venku získáváme nebo procvičujeme znalosti ze všech předmětů. Hledáme, zkoumáme, pozorujeme, fotíme, malujeme, aranžujeme…Když nemůžeme být fyzicky spolu, můžeme se navzájem o sobě něco nového dozvídat a něco smysluplného společně tvořit. Uměním je předávat radost z objevování a zájem….

Číst dál →