SBĚR PAPÍRU 26. A 27. 5.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci a děti, ve dnech 26. a 27. května se uskuteční soutěžní kolo sběru papíru. Kontejnery budou jako obvykle umístěny pod kostelem a na návsi. Od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru pod kostelem. A po celý den do kontejneru na návsi. Budeme rádi,…

Číst dál →

Maminkám k svátku

svátek matek

To byste nevěřili, jak trefně dovedou děti vyjádřit, jaká je jejich maminka, proč a jak moc ji mají rády! Jedna je sportovní, čtivá, druhá vtipná a starostlivá, další usměvavá, jiná hodná a voňavá, všechny jsou prý ale hlavně pracovité a ochotné vždy pomoci. Milé maminky, Vaše děti Vás mají obrovsky rády, tak si užijte svůj…

Číst dál →

3. 5. – 7. 5. ve škole

rozkvetlý máj

Milí třeťáci, příští týden pracujeme ve škole. Postup příchodu do školy je stejný, sejdeme se v 7:30 hodin u šatnového vchodu, čeká nás testování. Máme za sebou první květnový víkend. Květen je snad nejkrásnější měsíc v roce, v přírodě nám všechno kvete a voní. Vždyť i májový deštíček je krásný. Dříve se květnu říkalo máj, trnopuk či traven, jméno…

Číst dál →

Náš Den Země

Ve čtvrtek 22. dubna jsme ve třídě slavili DEN ZEMĚ. Té jediné, kterou máme k životu. Vypravili jsme se do světa hmyzu, protože ten v přírodě ubývá. Už víme, že je stavebním kamenem živé přírody. Bez něj by neměla co jíst většina ptáků, plazů, obojživelníků a ryb. Rostliny by neměl kdo opylovat a my bychom…

Číst dál →

Bavíme se pohybem ČÍSLA

Ahoj sporťáci, dalším adrenalinovým námětem jsou ČÍSLA. Hra kondiční, rychlá, dynamická a navíc napínavá. Potřebujete na ni 10 kartiček s čísly 1-10, vytyčit si prostor, ve kterém čísla schováte (čím větší, tím náročnější), stopky a zábava může začít. BONUS!!! za každého člena domácnosti (zvířata ne), který si úkol zahraje s Vámi a opět se objeví alespoň částečně na fotografii (zezadu/…

Číst dál →