Vánoční čas v 5. třídě

S blížícím se předvánočním časem jsme si užívali poslední společné chvíle plné radosti a klidu, ale i příležitost sdílet společné okamžiky a oslavy. Dny se nesly v duchu tvoření, zpívání koled a vánočních tradic. Mohli jsme být svědky něčeho opravdu magického – společného tvoření žáků z 1. a 5. třídy, kdy jsme posílili naše společné pouto, které nám přineslo kouzlo a radost v tomto čase. Žáci taktéž navázali nová přátelství a už se těšíme na další společná setkání.

V tomto krásném čase, který se také nese ve znamení shonu, uklízení a nákupů, je důležité, abychom se na chvíli zastavili a pokusili se zapřemýšlet nad tím, za co jsme ve svém životě vděční. Nám v 5. třídě se to podařilo v podobě krásných hrnečků vděčnosti, kde jsme sdělovali, za co jsme v životě vděční. Některá slova byla až dojemná, což si můžete přečíst na fotografiích.

Poslední školní den k nám s předstihem zavítal Ježíšek, který každému pod stromečkem zanechal drobný dárek.