Nabídka zkušebního testu na Covid zdarma

cropped-favicon.png

Vážení rodiče, za laskavého souhlasu zřizovatele školy jsme nakoupili testy na Covid-19. Jsou stejné, jakými se budou testovat děti ve škole. Zdarma si můžete vyzvednout 1 kus pro dítě MŠ (předškolák) a pro žáky 1. – 3. třídy. V klidu si doma testy vyzkoušejte. Věříme, že testování ve škole pak proběhne snáze. Testy budou k…

Číst dál →

Velikonoční putování

Včera jsme se rozloučili s naší velikonoční hrou. Všechny úkoly jsou již uklizeny, ale nebojte se, už pro vás připravujeme podobnou bojovku. Děkujeme za krásné emaily a fotky. Malé ohlédnutí za velikonočním putováním: Nelinka s Emičkou   Markétka Romanka  

Číst dál →

Návrat dětí do škol v pondělí 12. 4.

pozor

Vážení rodiče, s rotační výukou na naší škole začnou žáci 1., 4. a 5. ročníku. Budou chodit od pondělí do středy 12. – 14. 4. Ve čtvrtek a pátek 15. a 16. 4. chodí do školy žáci 2. a 3. ročníku. Žáci 1., 4. a 5. ročníku jsou na distanční výuce. V dalším týdnu dojde…

Číst dál →

Velikonoční prázdniny

 Milé děti a rodiče, přeji Vám poklidné prožití velikonočních svátků. Dnes je škaredá středa – abychom se nemračili celý rok, proto se dnes na všechny hezky usmívejme Zítra je zelený čtvrtek  -utichají zvony – „odlétají do Říma“. Znovu se rozezní  až na Bílou sobotu při zpěvu Gloria. Proto zvony nahrazují různé řehtačky, klapačky, mlýnky a trakářky. S řehtačkou…

Číst dál →

První fáze otevírání škol – rotační výuka

ikonka_celaskola

Vážení rodiče, naše škola bude spadat do režimu rotační výuky. Po Velikonocích zveřejníme další podrobnosti, zejména o postupu při testování žáků. Sledujte webové stránky školy, kde se dozvíte, ve kterých týdnech budou chodit Vaše děti do školy a kdy budou na distanční výuce. Děkujeme za spolupráci.

Číst dál →

Ohlédnutí za akcí Ukliďme Tečovice

Ráda bych touto cestou poděkovala všem dětem, rodičům a občanům Tečovic, kteří se v sobotu 27. března 2021 podíleli na úklidu naší obce. Úklidová akce proběhla v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko. Akce se zúčastnilo asi 80 dobrovolníků, většinu z nich tvořily děti. A právě jejich nasazení bych chtěla vyzdvihnout. To, co dokázaly sesbírat, bylo až neuvěřitelné. Myslím,…

Číst dál →

Velikonoční putování – článek ve Zlínském deníku

Máme velkou radost, že hra, kterou jsme pro Vás připravili, se Vám líbí a zúčastnili jste se jí ve velkém počtu. Děkujeme za krásné emaily a fotky. Podívejte se: Sabča, Gábinka, Marťa: Sabinka a Lucinka: Peťa, Ráďa, Adam: Nikolas a Tobias: Toníček:   Míša, Filda, Luky: Jirka:   Velikonoční putování bude pro Vás až do…

Číst dál →

VELIKONOČNÍ PUTOVÁNÍ

velikonoce-a17

Vážení rodiče a milé děti, pátá třída si pro vás připravila velikonoční hru. Hra je pro děti z mateřské školy i pro žáky ZŠ. Ve čtvrtek budeme úkoly roznášet po Tečovicích. V galerii najdete místa, kde jsou úkoly pro Vás přichystané. Prosíme všechny – úkoly nesundávejte, neničte. Přejeme pěknou procházku a spoustu zábavy při plnění…

Číst dál →