Objednávky knih z knižního katalogu KMČ Albatros

0081755519_kmc_zima_2022_cover

Datum ukončení objednávek z knižního katalogu KMČ Albatros ZIMA 2022  je ve středu 19. ledna 2022. Stále můžete objednávat knihy i ze starších katalogů. „Za dobré vysvědčení knihu!“ tradovalo se dříve a není důvod, aby tahle odměna nebyla atraktivním oceněním půlročního školního snažení. Tak neváhejte a objednejte knížku za vysvědčení. Bude to bezva dárek, který potěší a udělá radost. No…

Číst dál →

Děti, hlasujte v anketě SUK!

suk-anketa-2021

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje 29. ročník Ceny za literaturu pro děti a mládež „Suk – čteme všichni“ na podporu čtenářské gramotnosti. Cena dětí je udělována na základě ankety, v níž hlasují sami dětští čtenáři. Hlasování probíhá ode dne vyhlášení do 28. února 2022 včetně. Cílem celé akce je upozornit pedagogickou…

Číst dál →

Ve škole v novém roce a hurá na Chlum!

Po Vánocích jsme se rádi společně setkali, popřáli si do nového roku, mlsali a začali pilně pracovat, oslavili Marťovy narozeniny… V českém jazyce se věnujeme dělení hlásek a tvrdým slabikám. V matematice si hrajeme na krejčí a švadlenky a začali jsme oblékat krychli. Příští týden nás čeká jeviště a ten další  týden pokojík. Ve čtvrtek…

Číst dál →

Testování žáků od 3. 1. 2022

pozor

Vážení rodiče, vzhledem k novému vládnímu nařízení se od 3.1 . do 16.1.  testují 2x týdně všichni žáci školy (očkovaní i po prodělané nemoci covid v čase 180 dní) antigenními školními testy, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků každé pondělí; není-li prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den…

Číst dál →