Ukliďme Česko aneb úklid naší obce

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko 2020 Pytle, rukavice a do toho! Do boje s nepořádkem vyrazili žáci druhé a třetí třídy Základní školy v Tečovicích. Zapojili se do celosvětového projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko a uklízeli to, co je jim nejbližší – svoji obec. V pátek 18. 9. 2020 vyrazili uklízet odpadky a nepořádek v okolí školy a v přírodě. Vyzbrojili se igelitovými…

Číst dál →

Nemoc – plavecký výcvik, výuka

Vážení rodiče, pokud se vaše dítě nebude účastnit plavání z důvodu zranění, úrazu, pojede na plavání s námi. Dejte mu s sebou vhodné oblečení (kraťásky a tričko) Děti, které jsou nachlazené, a proto neplavou, vzít na bazén bohužel nemůžeme. Doporučujeme je nechat doma. Zajistit výuku v jiné skupině, třídě je v současné situaci komplikované. Děkuji,…

Číst dál →

Organizační opatření vydávání obědů v souvislosti s Covid-19

zhod

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a upozornění KHZ ve Zlíně upravujeme od pondělí 14. 9. vydávání obědů tak, aby co nejméně docházelo k míchání skupin. Toto opatření se téměř nedotkne časů ukončení vyučování. Pokud by i přesto vyvstal nějaký problém, například s odchodem žáků do kroužků, kontaktujte, prosím, třídní učitelku. Dořešíme vše individuálně….

Číst dál →

Skaut – nový kroužek pro žáky ZŠ

118FCD51-DCF0-4A2D-A7E1-0E99F56E32B4

Vážení rodiče, rozšiřujeme nabídku kroužků pro žáky ZŠ o skaut. Schůzky budou v úterý 14,00 – 15,30 hodin. Začínáme 29. 9. Cena za celý školní rok je 1000 Kč. Další informace o platbě upřesní vedoucí kroužku po jeho zahájení. V případě zájmu kontaktujte třídní učitelku, která pošle přihlášku. Termín odevzdání přihlášky je středa 16. 9. Děkuji. Alena…

Číst dál →