Konec září u nás ve třídě

Ve třídě se nám dařila práce ve dvojicích i ve skupinách, naučili jsme se abecedu, procvičujeme básničky, stavby z krychlí, v matematice jezdíme autobusem, známe anglická slovíčka – názvy zvířat ze safari, poznáme některé dopravní značky. Hrajeme Tichou poštu a Bažinu. Udělali jsme si obrázkovou osnovu a vyprávěli i napsali pohádku. A spoustu dalšího. Tady…

Číst dál →

Ukliďme Česko – Ukliďme Tečovice

Záleží nám na pěkném prostředí, ve kterém žijeme, a tak jsme se jako druháci připojili i s ostatními třídami k celostátní výzvě. Rozdělili jsme se na skupinky a do pytlů sbírali odpadky. Odvedli jsme dobrou práci, paní učitelka nás pochválila. Doprovázeli a „kontrolovali“ nás šnečci i kočky. Jedna kočička se dožadovala i vstupu do školy….

Číst dál →

Plavecký výcvik – pravidelné pondělní testování

plavani

Vážení rodiče, Povinnost prokázání negativního testu, prodělaného onemocnění nebo ukončení očkování proti covid-19 při vstupu do bazénu (plavání) podle MZDR stále platí. Pravidelně každé pondělí tedy bude probíhat antigenní testování žáků. Pokud budete žáky nechávat testovat sami, je třeba přinést v úterý ráno platný certifikát o testování.

Číst dál →

Plavecký výcvik – testování pokračuje

plavani

Vážení rodiče, Od 13. 9. 2021 nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků. Povinnost prokázání negativního testu, prodělaného onemocnění nebo ukončení očkování proti covid-19 při vstupu do bazénu (plavání) podle MZDR stále platí. Máme  zajištěno testování žáků, které umožní žákům bezproblémový vstup na plavecký výcvik. Využijeme možnosti testování…

Číst dál →

Začínáme…

Jsme druháci! Těšili jsme se na sebe navzájem, sdíleli jsme zážitky z prázdnin a krásně vedené Deníky na prázdniny, zvolili jsme jméno Bublinka pro třídního maskota –  karetu. Také jsme oslavili prázdninové narozeniny a svátky (Romance, Jirkovi a Amálce děkujeme za dobroty), hráli si na Popelky a Popeláky :),  malovali na kamínky dovezené od moře……

Číst dál →

6. – 10. září

Pondělí 6. září Testování, sraz na hřišti už v 7:25. Prosím o dochvilnost, po nás se testuje další skupina. Vyučování podle rozvrhu (rozvrh po dobu plavání) Nácvik nasazování plaveckých čepic Výběr dohodnuté finanční hotovosti a krabiček kapesníků Úterý 7. září Plavání (viz dříve zaslané informace), sraz 7:25 před školou Třídní schůzky pro zákonné zástupce žáků v…

Číst dál →

Organizace 1. – 3. 9.

Středa 1. září Testování, sraz na školním hřišti až v 7:45 (žáci a rodiče) Slavnostní zahájení školního roku ve třídě (žáci) Jsme spolu – krátká vzpomínka na prázdniny, program tohoto týdne Seznámení se Školním řádem ZŠ Tečovice, seznámení s bezpečností chování ve škole, mimo školu a aktuálními opatřeními v souvislosti s covidem-19 Předání dokumentů pro zákonné zástupce k vyplnění a…

Číst dál →