Školní pomůcky pro 3. ročník

Seznam doporučených pomůcek pro 3. ročník 2020/2021 Pomůcky do penálu: 2 standardní pera na psaní (ne gumovací), prosím žádné propisky a zmizík tužku č. 1 (měkká B), č. 2 (HB), č. 3 (na rýsování H) gelové pero zelené a červené guma, ořezávátko, pastelky krátké pravítko na podtrhávání alespoň jeden zvýrazňovač libovolné barvy trojúhelník s ryskou, pravítko…

Číst dál →

Pátek 19. 6.

Tatínkům a dědečkům přejeme všechno nejlepší k nedělnímu Dni otců. Návod na výrobu dárečku zde Všem rodinám přejeme hezký první letní den  a krásné léto! HK   ČJ – PS 45 M 45 – 47 dokončit vybraná cvičení ČT list 185 Tygři (1D/ 2B/ 3A/ 4C) ČT list 186 Odpad (1A/ 2D/ 3C/ 4B)

Číst dál →

Pátek 12. 6.

Zdravíme všechny naše kamarády a gratulujeme Ráďovi k narozeninám 😊 Příští týden ve středu odpoledne pošlu informace o organizaci závěru školního roku. Můžete si již chystat učebnice ke vrácení. Z organizačních důvodů budou další informace na webu v úterý 16. 6. Přeji Vám krásný letní víkend. HK ČJ – PS 37 (spojky kroužkujeme modře) ČT list…

Číst dál →