Pomůcky pro 3. třídu

Pomůcky pro 3. třídu Tělesná výchova Plavání 6.9. – 8.11.2022 (úterky), věci stejné jako v uplynulém školním roce. Látkový pytlík či látková taška s úborem (až na listopad). Úbor: cvičky, ponožky, tričko, kraťasy, tepláky (legíny), sportovní boty na výuku venku (až na jaře). Úbor si budou děti nechávat v šatních skříňkách. Výtvarná výchova, pracovní činnosti NOVĚ je…

Číst dál →

Organizace posledního týdne 27. – 30. 6.

stažený soubor (4)

V úterý 28. 6. odpadá odpolední vyučování. Ve čtvrtek 30. 6. končí vyučování 9,25 předáním vysvědčení. Školní družina je v provozu pro přihlášené děti do 14,00. Obědy se vydávají v 11,00 hodin. Žáci 5. ročníku odevzdávají klíče od šatní skříňky a vracejí zálohované čipy.

Číst dál →

NESOUTĔŽNÍ SBĔR PAPÍRU 23. – 24. 6.

sběr

Ve dnech 23. a 24. 6. můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru na parkovací plochu za hřbitovem a do kontejneru na návsi. Děkujeme.

Číst dál →

Poděkování za hezký den

slunce-kreslené

Vážení rodiče, ve čtvrtek 16. 6. se konalo Rozloučení se školním rokem. Přestože počasí příliš nepřálo, radovali jsme se z vysoké účasti. Velká pochvala patří zejména dětem a paní učitelkám, které natrénovaly a předvedly krásná, zábavná vystoupení. Překvapení nás čekalo po otevření kasičky na dobrovolné vstupné. Napočítali jsme 7 139 Kč. Velmi děkujeme za Vaši…

Číst dál →

Slavíme

13. června slaví svátek Antonín. Protože máme toho jména ve třídě tři spolužáky – Antonína, Toníka a Toníčka, oslava byla v pondělí větší a velmi příjemná. Spojená i s uznáním pro Tobiase, který opět se svým družstvem mladších žáků SDH  vyhrál o víkendu pohár. Děkujeme rodičům za připravené dobroty!

Číst dál →