Zlínský kraj zvyšuje povědomí o kyberbezpečnosti

Vážení rodiče, Zlínský kraj chce zvýšit povědomí veřejnosti o bezpečnosti ve virtuálním prostředí. Připravuje vzdělávací cyklus o kybernetické bezpečnosti, a to v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Důvodem této iniciativy je skutečnost, že v době pandemických opatření byly významně omezeny přirozené sociální kontakty. Děti byly o to víc upoutané ke svým počítačům,…

Číst dál →

Pohádková bojovka

vecernicek_2020_1

Vážení rodiče a milé děti, pátá třída si pro vás připravila pohádkovou bojovku s tajenkou. Na každé kartě je z druhé strany otázka či úkol. Odpovědi jsou označeny písmeny  v barevném čtverečku. Písmeno, které je u správné odpovědi, děti napíší k příslušnému obrázku do šifrovací karty. Po vyplnění všech písmen, vyluští tajenku. Šifrovací kartu naleznete zde:…

Číst dál →

Výuka od 17. 5. 2021

logoinformace

PONDĚLÍ – TESTOVACÍ DEN 7,30 sraz žáků u školy takto: 1. a 2. třída na hřišti 3. a 5. třída u vchodu do ŠD 4. třída před hlavním vchodem TESTOVÁNÍ 1.třída na hřišti nebo v tělocvičně 2.třída v horní družině 3.třída v dolní družině 4. třída ve své učebně 5. třída v šatně u TV PŘEVLÉKÁNÍ Jako první se…

Číst dál →

SBĚR PAPÍRU 26. A 27. 5.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci a děti, ve dnech 26. a 27. května se uskuteční soutěžní kolo sběru papíru. Kontejnery budou jako obvykle umístěny pod kostelem a na návsi. Od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru pod kostelem. A po celý den do kontejneru na návsi. Budeme rádi,…

Číst dál →