Učivo 10. – 14. 2.

V úterý se u nás konalo školní kolo recitační soutěže, děvčata z naší třídy obsadila 1. a 3. místo. Karinka a Emmička se již připravují na reprezentaci školy v okrskovém kole, které proběhne 26. 2. na 11. ZŠ Malenovice. Ve středu jsme navštívili Knihovnu Františka Bartoše ve Zlíně, absolvovali jsme program Knihovna zdrojem informací. Děti…

Číst dál →

Školní kolo recitační soutěže

V úterý 11. 2. 2020 proběhlo u nás školní kolo recitační soutěže. Předcházela mu třídní kola. Vybraní recitátoři se pak předvedli před všemi dětmi naší školy. Pozorně je poslouchala také učitelská porota. Musím pochválit všechny za krásnou atmosféru. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, mladší děti první a druhé třídy a starší děti čtvrté a páté…

Číst dál →

Gratulujeme

V úterý 11. 2. proběhlo školní kolo recitační soutěže. Naši třídu reprezentovaly Jana Marcaníková, Ema Konečná, Karin Dubovská a Emma Strašáková. V kategorii 2. a 3. tříd obsadila třetí místo Emma Strašáková a první místo Karin Dubovská. Máme velkou radost a děvčatům gratulujeme!

Číst dál →

Učivo 3. – 7. 2. 2020

Chválím děti za pěknou práci v tomto týdnu. Do soutěže posíláme výtvarné práce – karnevalové masky, výkresy jsou velmi vydařené.  Také máme hotové střihy jeviště, při kreslení na střihy se děti perfektně orientovaly. Příští týden nás čeká v úterý školní kolo recitační soutěže a ve středu návštěva knihovny ve Zlíně. Na pátek připomínám zaslání zálohy…

Číst dál →

workshop – pozorování věcí mikroskopem

Žáci čtvrté třídy si připravili přírodovědný workshop – pozorování věcí mikroskopem. Během něj předali své poznatky dětem z MŠ a žákům 1. – 5. ročníku ZŠ. Teoretické znalosti o mikroskopu doplnili praktickým popisem práce s mikroskopem. Všechny děti měly možnost vyzkoušet si pozorování nejrůznějších preparátů např. nohu včely, kusadla mouchy, křídla včely, šupinu, vlnu… Žáky pozorování mikroskopem…

Číst dál →