Naše první lapbooky…

Jednou z možností, jak s žáky udělat zajímavý přehled probraného učiva, který by jim byl při opakování k dispozici, je vytvoření lapbooku. Jedná se o interaktivní encyklopedii, knihu či sešit, který tvoří sami žáci. Do lapbooku se vejde mnoho zajímavých informací a zápisků z klasického sešitu. Během stříhání, lepení a hledání zajímavostí si žáci dané…

Číst dál →

Vánoce přicházejí…

Vážení rodiče, jménem svým i paní asistentky Vám přeji krásné, klidné prožití vánočních svátků a radostnější vykročení do nového roku. Děkuji za dosavadní spolupráci a vánoční dárečky od dětí. Budeme se  těšit společně na 4. ledna, může však nastat opět situace, kdy se budeme učit online.  V současné době toto není jisté. Pokud tato možnost…

Číst dál →

Archeoskanzen Modrá

Bylo 22. září 2020. Sluníčko krásně hřálo a mám tak nic nestálo v cestě vyrazit na výlet. Protože se v letošním školním roce budeme učit i historii naší země, byl Archeoskanzen v Modré tím správným místem. Připravili si pro nás poutavý program v dobových kostýmech  plný užitečných a zajímavých informací. Měli jsme tak možnost objevovat…

Číst dál →

Dopravní hřiště

Hurá budu cyklista!!! 14. září jsme se vypravili na dopravní hřiště do Otrokovic. Po krátké instruktáži jsme se mohli vydat na improvizovanou silnici. Rozdělili nás do čtyř skupin – kola, koloběžky, autíčka a chodce. Tyto skupinky se pravidelně střídaly. A pak jen vzhůru do dopravní špičky a pozor na pravidla silničního provozu…. Na konci čtvrté…

Číst dál →