Anketa SUK – čteme všichni

Ahoj kluci a holky, paní učitelky, soutěž o nejoblíbenější dětskou knihu začíná! „SUK – Čteme všichni“ je celostátní anketa o nejčtenější a nejoblíbenější knihu pro děti a mládež, která byla vydána v uplynulém roce. Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlásila 28. ročník Ceny za literaturu pro děti a mládež „Suk – čteme všichni“ na podporu čtenářské…

Číst dál →

Kroužky v MŠ ve 2. pololetí

Máte-li zájem, aby vaše dítě navštěvovalo i v 2. pololetí některý z kroužků probíhajících v MŠ, zapište se do seznamů, které jsou vyvěšeny v šatnách MŠ. Nabídka kroužků: logopedický sportovní výtvarný Kroužky jsou určeny dětem 2. a 3. třídy MŠ.

Číst dál →

Omezení provozu MŠ v době vánočních svátků

vykricnik2

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům dětí, že z důvodu čerpání řádné dovolené zaměstnanců bude ve dnech 23. – 31. 12. 2020  Mateřská škola Tečovice U Z A V Ř E N A. Provoz MŠ bude opět zahájen v pondělí 4. 1. 2021. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Přerušení provozu MŠ v pátek 27. 11.

vykricnik2

Vážení rodiče, informujeme Vás o uzavření mateřské školy z provozních důvodů. V pátek 27. listopadu v době od 7,30 – 16,30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie. Nebude se tedy svítit, topit, vařit, nepoteče teplá voda a nebudeme moci větrat. Nechceme riskovat zdraví nikoho z nás, proto po dohodě se zřizovatelem na tento den uzavřeme provoz mateřské školy….

Číst dál →