SBĚR PAPÍRU 26. A 27. 5.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci a děti, ve dnech 26. a 27. května se uskuteční soutěžní kolo sběru papíru. Kontejnery budou jako obvykle umístěny pod kostelem a na návsi. Od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru pod kostelem. A po celý den do kontejneru na návsi. Budeme rádi,…

Číst dál →

Informace k provozu škol od 10. 5.

upozorneni

Vážení rodiče, od pondělí 10. 5. je provoz MŠ opět pro děti všech tříd. Základní škola je stále v rotačním režimu. Z důvodu celostátního bezpečnostního opatření však bude omezen vstup osob do budovy MŠ. Děti 2. třídy „Berušky“ a 3. třídy „Srdíčka“ budou předávány paní učitelkám ve vchodových dveřích.  Vstup do MŠ bude umožněn s ohledem na…

Číst dál →

Velikonoční putování

Včera jsme se rozloučili s naší velikonoční hrou. Všechny úkoly jsou již uklizeny, ale nebojte se, už pro vás připravujeme podobnou bojovku. Děkujeme za krásné emaily a fotky. Malé ohlédnutí za velikonočním putováním: Nelinka s Emičkou   Markétka Romanka  

Číst dál →

Návrat dětí do škol v pondělí 12. 4.

pozor

Vážení rodiče, V týdnu od 12. – 16. 4. bude na prezenční výuce 1., 4. a 5. třída. Příští týden od 19. – 23. 4. bude docházet do školy 2. a 3. třída. Žáci 1., 4. a 5. třídy budou na distanční výuce. Podmínkou návratu do školy je negativní antigenní test. Pro všechny žáky nadále…

Číst dál →

Velikonoční putování – článek ve Zlínském deníku

Máme velkou radost, že hra, kterou jsme pro Vás připravili, se Vám líbí a zúčastnili jste se jí ve velkém počtu. Děkujeme za krásné emaily a fotky. Podívejte se: Sabča, Gábinka, Marťa: Sabinka a Lucinka: Peťa, Ráďa, Adam: Nikolas a Tobias: Toníček:   Míša, Filda, Luky: Jirka:   Velikonoční putování bude pro Vás až do…

Číst dál →

VELIKONOČNÍ PUTOVÁNÍ

velikonoce-a17

Vážení rodiče a milé děti, pátá třída si pro vás připravila velikonoční hru. Hra je pro děti z mateřské školy i pro žáky ZŠ. Ve čtvrtek budeme úkoly roznášet po Tečovicích. V galerii najdete místa, kde jsou úkoly pro Vás přichystané. Prosíme všechny – úkoly nesundávejte, neničte. Přejeme pěknou procházku a spoustu zábavy při plnění…

Číst dál →

Týden od 22.2. do 26.2. – ,,O Mášence a třech medvědech“

m-puzzle-masenka-a-tri-medvedi-30-dilku-52218

V tomto týdnu jsme začali pracovat s tématem ,,Hrajeme si s pohádkami“ – konkrétně s pohádkou ,,O Mášence a třech medvědech“. Děti si ji nejdříve poslechly a prohlédly si obrázky, které poté řadily podle dějové posloupnosti. Odpovídaly na otázky k ději, doplňovaly do textu chybějící slova a samy zkusily pohádku převyprávět. Procvičily si pojmy nejmenší/větší/největší při práci s demonstračními obrázky. Zacvičili jsme…

Číst dál →

Oznámení o zrušení sběru v březnu

sberpapiru

Vážení rodiče, je nám velice líto, ale kvůli současné situaci jsme nuceni zrušit plánovaný sběr papíru v březnu. Stejně postupují i okolní školy. O náhradním termínu Vás budeme včas informovat prostřednictvím webových stránek školy. Věříme, že nám i nadále zachováte svou přízeň. Přejeme Vám klidné dny, potřebnou dávku trpělivosti a především pevné zdraví.

Číst dál →