Uzavření MŠ od 17. 3. do odvolání

pozor

Vážení rodiče, po poradě se zřizovatelem se z důvodu nízkého počtu dětí a kvůli zamezení šíření koronaviru  přerušuje provoz mateřské školy od úterý 17. 3. do odvolání. Sledujte prosím webové stránky školy, kde budou zpřístupněny průběžné informace pro následující dny. Pokud zůstanete s dítětem doma z důvodu Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví – přerušení provozu MŠ a…

Číst dál →

Provoz MŠ

pozor

Vážení rodiče, po poradě se zřizovatelem zůstává mateřská škola v provozu. Sledujte i nadále webové stránky. Pokud by se šíření koronaviru nedařilo zastavit, byli bychom i my nuceni zvážit uzavření mateřské školy. Nyní dochází do budovy pouze děti, rodiče a zaměstnanci. Žádné jiné osoby nemají do areálu umožněn vstup. Prostor je pravidelně desinfikován. Děkujeme za…

Číst dál →

Týden od 24.2. do 28.2. „Masopustní veselí“

87851780_2295069140786220_2866006727155777536_n

V posledním únorovém týdnu jsme si povídali o Masopustu, Končinách, nebo jak se říká na slovácku, Fašanku. V pondělí nás opět navštívil pan Forejt, který si s dětmi v rámci preventivního programu Zdravý úsměv povídal o vzniku zubního kazu. V úterý byl den v maskách. Děti plnily úkoly z kouzelného klobouku – naučily se básničku spojenou s pohybem „Kašpárek si poskakuje“, zahrály si…

Číst dál →

Týden od 17.2. do 21.2. „Z pohádky do pohádky“

index

Posledním pohádkovým týdnem nás provázel příběh O koblížkovi. Pohádku jsme si přečetli, zazpívali si koblížkovu písničku, řekli jsme si, jak se dělá těsto na koblížky i jak se koblížky smaží. Společně jsme je také ochutnali při středečním obědě. V úterý jsme absolvovali se třídou Srdíček společnou vycházku do Lhotky. V dopoledních činnostech se děti seznámily s novými hudebními…

Číst dál →

Omezení provozu o jarních prázdninách

ikonka_celaskola

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům dětí mateřské školy, že z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí bude 2. 3. 2020 – 6. 3. 2020 provoz mateřské školy OMEZEN NA JEDNU TŘÍDU. O jarních prázdninách bude probíhat hloubkový úklid tříd, proto se budou děti v odděleních střídat. Řiďte se, prosím, pokyny na nástěnce. Děkujeme za…

Číst dál →