Týden od 18.9. do 22.9. „Do školky zvesela“

berušky

Také třetí zářijový týden se nesl ve znamení prozkoumávání všech zákoutí naší třídy, seznamování se s denním režimem, s novými kamarády a opakování pravidel naší třídy. V rámci logopedické prevence jsme si vyzkoušeli s oromotorickou rozcvičkou, při které jsme si procvičili  rty, tváře a jazýčky. Protáhli jsme si tělíčka u zdravotních cviků s prvky jógy, prostřednictvím říkanek s pohybem a…

Číst dál →

Týden od 11.9. do 15.9. „S kamarády ve školce“

berušky

  Ve druhém zářijovém týdnu jsme si společně s dětmi stanovili pravidla naší třídy, abychom v ní všichni byli spokojení a cítili se bezpečně. Naučili jsme se básničku o berušce, zacvičili si s padákem, vytvořili si berušku z papíru, trénovali jemnou motoriku na motorické kostce, seznámili se s kytarou a s jejím doprovodem zpívali oblíbené písničky. I když nám už podzim…

Číst dál →

Týden od 4.9. do 8.9. „S kamarády ve školce“

373463740_980837292973624_1453059039457132625_n

Nový školní rok jsme zahájili ve třídě Berušek opravdu v hojném počtu 26 dětí a dvou paní učitelek. Celý týden jsme společně s dětmi prostřednictvím nejrůznějších her prozkoumávali všechna zákoutí naší třídy, objevovali nové hračky, seznamovali se s novými kamarády i denním režimem naší třídy. Vyrobili jsme si beruškové čelenky, aby každý věděl, do které třídy patříme. Ve…

Číst dál →