Týden výletů 20.6.-24.6.2022

Krásný a slunečný. Takový byl týden plný výletů, zážitků a nových poznatků. V pondělí jsme hráli na hudební nástroje na naší školkové zahradě. V úterý jsme si nacpali bříška vynikajícím langošem na Chlumu. Ve středu nás s otevřenou náručí vítal Zlín a spousta super aktivit. Čtvrteční výlet jsme prožili na hřišti na Bivoji. Naše týdenní…

Číst dál →

NESOUTĔŽNÍ SBĔR PAPÍRU 23. – 24. 6.

sběr

Ve dnech 23. a 24. 6. můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru na parkovací plochu za hřbitovem a do kontejneru na návsi. Děkujeme.

Číst dál →

Poděkování za hezký den

slunce-kreslené

Vážení rodiče, ve čtvrtek 16. 6. se konalo Rozloučení se školním rokem. Přestože počasí příliš nepřálo, radovali jsme se z vysoké účasti. Velká pochvala patří zejména dětem a paní učitelkám, které natrénovaly a předvedly krásná, zábavná vystoupení. Překvapení nás čekalo po otevření kasičky na dobrovolné vstupné. Napočítali jsme 7 139 Kč. Velmi děkujeme za Vaši…

Číst dál →

„Bezpečně na cestách“ 13. – 17. 6. 2022

IMG_20220616_130416

Tento týden jsme se s dětmi ještě věnovali tématu dopravní výchovy. Děti se seznámily s některými dopravními značkami, s tím jak funguje semafor a že jej všichni (chodci, řidiči, cyklisté, bruslaři) musíme poslouchat. Děti se seznámily s pravidly silničního provozu, bezpečným přecházením silnice a správným chováním při pobytu venku (na zahradě MŠ, na hřištích a…

Číst dál →

„Vše co jezdí, létá a pluje“ 6.-10.6.2022

V dopravním týdnu se děti seznámily s jednotlivými dopravními prostředky. Zkoušeli si malovat, kreslit, skládat z papíru různé dopravní prostředky – vlaky, auta, lodě, letadla. Poskládané loďky jsme pustili na vodu a zkoušeli jsme další pokusy s vodou. Co plove, co se potopí – kamínky, papír, dřevo, plastové hračky atd. Děti si z vycházky přinesly…

Číst dál →