Uzavření MŠ od 17. 3. do odvolání

pozor

Vážení rodiče, po poradě se zřizovatelem se z důvodu nízkého počtu dětí a kvůli zamezení šíření koronaviru  přerušuje provoz mateřské školy od úterý 17. 3. do odvolání. Sledujte prosím webové stránky školy, kde budou zpřístupněny průběžné informace pro následující dny. Pokud zůstanete s dítětem doma z důvodu Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví – přerušení provozu MŠ a…

Číst dál →

Provoz MŠ

pozor

Vážení rodiče, po poradě se zřizovatelem zůstává mateřská škola v provozu. Sledujte i nadále webové stránky. Pokud by se šíření koronaviru nedařilo zastavit, byli bychom i my nuceni zvážit uzavření mateřské školy. Nyní dochází do budovy pouze děti, rodiče a zaměstnanci. Žádné jiné osoby nemají do areálu umožněn vstup. Prostor je pravidelně desinfikován. Děkujeme za…

Číst dál →

Týden od 24. 2. – 28. 2. „Máme tady karneval“

84691499_806501143193378_4400251298205663232_n

Poslední týden v únoru byl v duchu oslav a slavností Masopustu. Děti si během týdne namalovaly balonek technikou tupováním polystyrenu a alobalu. Každý den si děti zahrály pohybovou hru Maso – pust, kdy reagovaly na pokyn a hudbu. Své těla protáhly se zdravotními cviky a básničkou. V úterý na děti čekal karneval: děti zdolávaly různé překážky, tančily ve…

Číst dál →

Omezení provozu o jarních prázdninách

ikonka_celaskola

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům dětí mateřské školy, že z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí bude 2. 3. 2020 – 6. 3. 2020 provoz mateřské školy OMEZEN NA JEDNU TŘÍDU. O jarních prázdninách bude probíhat hloubkový úklid tříd, proto se budou děti v odděleních střídat. Řiďte se, prosím, pokyny na nástěnce. Děkujeme za…

Číst dál →

Týden od 10. 2. – 14. 2. „Povídám, povídám pohádku“

unnamed

V dalším únorovém týdnu jsme pokračovali v tématu „Povídám, povídám pohádku“. Zaměřili jsme se však na pohádku Červená Karkulka, která nás provázela po celý týden ve všech činnostech. Děti si zahrály pohybovou hru „Cesta do lesa“, kdy děti střídaly pohyby podle pokynu (poskoky, plazení,..) a na signál si stouply na kytičku. Zacvičily si s básničkou „Odkud ten náš holub…

Číst dál →