“To je zima”

vločky

Vánoce rychle uběhly a v pondělí 3. ledna jsme se s dětmi opět sešli ve školce. Děti byly plné zážitků. Povídali jsme si, jak jsme prožili vánoční svátky a co nám všechno Ježíšek naložil. Některé děti přinesly dárečky do školky ukázat. Týden jsme zahájili tématem “ To je zima”. Povídali jsme si o zimě, sněhu…

Číst dál →

„Těšíme se na Vánoce“

dárky_vánoce

Dlouho očekávané nejkrásnější období roku je tady. VÁNOCE. S dětmi jsme se na ně již dlouho těšili. V pondělí jsme zapálili poslední adventní svíčku, udělali jsme si kouzlo z papíru, když se nám na vodě krásné otevřely papírové hvězdičky. Každá z nich v sobě schovávala vánoční obrázek. Vytvořili jsme na koberci velký zvoneček, který děti…

Číst dál →

Výstavka o vánočních tradicích

vanocni-strom

Vážení rodiče, připravili jsme výstavku o vánočních tradicích. Můžete se na ni podívat online na webových stránkách, ale rádi bychom Vás pozvali i k osobnímu shlédnutí u vchodu do školní družiny. Doufáme, že Vám zpříjemní čekání na Ježíška. Online výstavka ZDE!

Číst dál →