Distanční výuka pro předškoláky v týdnu od 1.3 – 5. 3. 2021

Vzhledem k povinnému předškolnímu vzdělávání zahajujeme distanční výuku pro předškoláky. Děti budou  na každý týden, kdy bude MŠ uzavřena (s výjimkou jarních prázdnin) dostávat pracovní listy dle TVP,  které si  stáhnete a vytisknete zde. V případě, že nemáte možnost si PL vytisknout, můžete si je vyzvednout v pondělí 1. 3. od 8.30 do 9.00 hod.  v MŠ, nebo  si…

Číst dál →

Týden od 22. 2. – 26. 2. 2021 – „Zimní oblečení“

Tento týden jsme měli téma Oblečení. Zopakovali jsme si, které oblečení se používá pro konkrétní roční období. Procvičili jsme si správný postup při oblékání a děti se naučily správně skládat oblečení. Zahrály si hru Najdi si své oblečení a rychle se obleč. Vyrobili jsme si z tvrdého papíru dětskou skříň, do které si děti vystřihly a…

Číst dál →

Uzavření školek od 1. 3. 2021 a informace k ošetřovnému

ico_profil

Vážení rodiče, od pondělí 1. 3. 2021 bude i naše mateřská škola uzavřená. Připomínám novou povinnost dětí předškolního věku účastnit se distanční výuky. Pro rodiče to znamená sledovat webové stránky 3. oddělení a plnit uveřejněné úkoly. Pokud nemáte možnost tisku pracovních listů, můžete si je vyzvednout ve školce. >AKTUÁLNÍ INFORMACE K OŠETŘOVNÉMU Z DŮVODU UZAVŘENÍ…

Číst dál →