Přerušení provozu MŠ v pátek 27. 11.

vykricnik2

Vážení rodiče, informujeme Vás o uzavření mateřské školy z provozních důvodů. V pátek 27. listopadu v době od 7,30 – 16,30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie. Nebude se tedy svítit, topit, vařit, nepoteče teplá voda a nebudeme moci větrat. Nechceme riskovat zdraví nikoho z nás, proto po dohodě se zřizovatelem na tento den uzavřeme provoz mateřské školy….

Číst dál →

Distanční výuka pro předškoláky 23. – 27. 11.

Vzhledem k přetrvávající situaci pokračujeme v rámci povinného předškolního vzdělávání v distanční výuce pro předškoláky. Děti budou dostávat pracovní listy dle TVP,  které si  stáhnete zde a vytisknete. V případě, že nemáte možnost si PL vytisknout, můžete si je vyzvednout v pondělí dopoledne v MŠ. Pracovní listy v průběhu týdne vypracujte, založte a při návratu dítěte do MŠ odevzdejte paní učitelce. 1….

Číst dál →

Týden od 16.11. do 20.11. ,,Bude zima, bude mráz“

127796295_301901597674601_334353664350695805_n

Pro malý počet dětí byly třídy Berušky a Srdíčka opět spojeny. Aktivity, které probíhaly, byly přizpůsobeny věku dětí. S dětmi jsme si zopakovali, jak se příroda připravuje na zimu, jaká máme roční období, jaké je pro ně charakteristické počasí. Připomněli jsme si také, jak se máme oblékat, když je venku chladno.  V tomto týdnu jsme pracovali na…

Číst dál →

Distanční výuka pro předškoláky 16. – 20. 11.

Vzhledem k přetrvávající situaci pokračujeme v rámci povinného předškolního vzdělávání v distanční výuce pro předškoláky. Děti budou dostávat pracovní listy dle TVP,  které si  stáhnete zde a vytisknete. V případě, že nemáte možnost si PL vytisknout, můžete si je vyzvednout ve středu dopoledne v MŠ. Pracovní listy v průběhu týdne vypracujte, založte a při návratu dítěte do MŠ odevzdejte paní učitelce.  …

Číst dál →

Týden od 9.11. do 13.11. ,,Jak pečujeme o své zdraví“

Healthy Lifestyle Background

I v tomto týdnu se z důvodu nízkého počtu dětí v MŠ všechny třídy sloučily. Pro vzdělávací činnosti jsme tedy volili aktivity přiměřené věku a schopnostem dětí. V komunitním kruhu jsme si povídali o tom, jakými způsoby můžeme pečovat o své zdraví, jak se máme chovat, když onemocníme a také jsme si procvičili názvy jednotlivých částí těla…

Číst dál →

Distanční výuka pro předškoláky 9. – 13. 11.

Vzhledem k přetrvávající situaci pokračujeme v rámci povinného předškolního vzdělávání v distanční výuce pro předškoláky. Děti budou dostávat pracovní listy dle TVP,  které si  stáhnete zde a vytisknete. V případě, že nemáte možnost si PL vytisknout, můžete si je vyzvednout v pondělí dopoledne v MŠ. Pracovní listy v průběhu týdne vypracujte, založte a při návratu dítěte do MŠ odevzdejte…

Číst dál →

Distanční výuka pro předškoláky 2. – 6. 11.

Vzhledem k povinnému předškolnímu vzdělávání zahajujeme distanční výuku pro předškoláky. Děti budou dostávat pracovní listy dle TVP,  které si  stáhnete a vytisknete zde. V případě, že nemáte možnost si PL vytisknout, můžete si je vyzvednout v úterý dopoledne v MŠ. Pracovní listy v průběhu týdne vypracujte, založte a při návratu dítěte do MŠ odevzdejte paní učitelce….

Číst dál →

Týden od 19.10. do 23.10. „Dary podzimu“

podzim obrázek

V tomto týdnu bylo málo dětí v mateřské škole, z tohoto důvodu byly všechny třídy spojeny. Aktivity, které probíhaly, byly přizpůsobené věku dětí. S dětmi jsme si povídali o podzimu. Děti si zahrály pohybovou hru „Strašák“, zacvičily si s kaštany. Namalovaly si podzimní sklenici, dlabaly dýni, zazpívaly si písničky a zopakovaly básničky.   Barbora Janoštíková

Číst dál →