Žádost o odklad povinné školní docházky

ikonka_celaskola

Vážení rodiče, pokud uvažujete o odkladu povinné školní docházky vašeho dítěte, kontaktujte, prosím, Krajskou pedagogicko-psychologickou poradnu Zlín s žádostí, kterou si můžete stáhnout ZDE (Dotazník MŠ).   KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Zlín A. Bati 5520 (SVIT, budova č.22) 760 01 Zlín Telefon: 575 570 491 Mobil: 734 780 348 web: www.poradnazl.cz Vzhledem k dlouhým čekacím lhůtám (3 – 4 měsíce)…

Číst dál →

Týden od 16. – 20. 12. „Vánoce, Vánoce přicházejí „

vanoce

I poslední týden před Vánocemi jsme si s dětmi užívali pravou vánoční atmosféru. Nejen, že jsme si připomněli některé vánoční zvyky a tradice, ale také jsme je všichni společně zrealizovali. Pouštěli jsme lodičky, rozkrájeli si jablíčko, vyzkoušeli lití vosku nebo házení papučí. S doprovodem klavíru a ozvučných vajíček jsme zpívali známé a u dětí oblíbené koledy, vyrobili…

Číst dál →

Představení „Vánoční hvězda“

Vánoce? Co znamenají? Veverky Zubka a Drápek Vánoce neznali. Jednoho dne, přímo na Štědrý den se dostali do člověčího doupěte. Vydali se na cestu po vánočním stromečku až přímo ke koruně, kde na ně čekala vánoční hvězda. Avšak cesta na vrchol nebyla jednoduchá. Během svého putování se setkávali s vánočními ozdobami a poznávali Vánoce, které…

Číst dál →