Týden od 21. 6. – 25. 6. 2021 – „Týden zážitků a výletů“

Než se děti rozutečou na prázdniny, připravili jsme pro ně týden plný výletů, zážitků a zajímavých činností. V pondělí proběhla na zahradě MŠ akce Rytmus pro život – bubnování na jambe a hra na různé netradiční hudební nástroje. V úterý jsme se vypravili na celodenní výlet do Lanáčku v Otrokovicích. Děti na lanové dráze překonávaly spoustu překážek, jako…

Číst dál →

Týden od 14. 6. – 18. 6. 2021 – „Domov, místo kde žiji“

  Tento týden jsme měli téma „Domov, místo kde žiji“. Děti se naučily, ve kterém státě bydlíme, jaké je hlavní město a jak se jmenuje prezident republiky. Namalovaly si vlajku České republiky a poslechly si státní hymnu. Pracovali jsme s mapou ČR a děti se dozvěděly, jakou barvou jsou na mapě označeny hory, nížiny a řeky….

Číst dál →