SBĚR PAPÍRU 26. A 27. 5.

sběr

Vážení rodiče, milí žáci a děti, ve dnech 26. a 27. května se uskuteční soutěžní kolo sběru papíru. Kontejnery budou jako obvykle umístěny pod kostelem a na návsi. Od 7.00 – 7.45 a 14.00 – 17.00 můžete nosit řádně svázaný papír do kontejneru pod kostelem. A po celý den do kontejneru na návsi. Budeme rádi,…

Číst dál →

Informace k provozu škol od 10. 5.

upozorneni

Vážení rodiče, od pondělí 10. 5. je provoz MŠ opět pro děti všech tříd. Základní škola je stále v rotačním režimu. Z důvodu celostátního bezpečnostního opatření však bude omezen vstup osob do budovy MŠ. Děti 2. třídy „Berušky“ a 3. třídy „Srdíčka“ budou předávány paní učitelkám ve vchodových dveřích.  Vstup do MŠ bude umožněn s ohledem na…

Číst dál →

Distanční výuka pro předškoláky v týdnu od 3. – 7. 5. 2021

V neděli 9. 5. oslavujeme Den matek, proto celý tento týden budeme plnit úkoly ze ŠVP zaměřené na téma „rodina“. Protože i nadále mohou MŠ navštěvovat pouze děti předškolního věku, uveřejňujeme v rámci distančního vzdělávání další úkoly a náměty pro ty, kteří do MŠ nedochází.   1.Rozvoj slovní zásoby a souvislého vyjadřování – „Malované čtení“ Přečtěte si společně s…

Číst dál →

Týden od 26. – 30. 4. 2021 – „Čarodějnický týden“

Od 12. 4. je podle nařízení vlády MŠ otevřena pouze pro děti předškolního věku. Ty mohou být vzdělávány ve skupinách s maximálním počtem 15 dětí. Proto i naše třída byla rozdělena do dvou stálých skupin, ve kterých odděleně plníme cíle stanovené ŠVP. 1.  skupina: Poslední dubnový týden byl v mateřské škole doslova magický. Jak všichni ví, koncem…

Číst dál →