Zamávali jsme prázdninám…

Ve třídě jsme si celý týden povídali o tom, co všechno jsme o prázdninách prožili, která místa doma i v zahraniční jsme navštívili a kde se nám nejvíce líbilo. Pracovali jsme s mapou České republiky i s mapou Evropy. Každý žák prezentoval svůj deník, do kterého si zapisoval letní zážitky. Někteří si přivezli z letních cest přírodniny, obrázky, vstupenky, fotky…a vyhotovili moc pěkné herbáře lučních květin i obilí, které nám vhodně doplní výuku přírodovědy. Bylo na co se dívat a co obdivovat.

Společně jsme vyhodnotili nejzdařilejší deníky (za mě byly zdařilé úplně všechny). Nejvíce se líbil Prázdninový deník Gábi, Elen a Karin. Zvláštní ocenění si zaslouží Anet za unikátní prázdninový plakát, který rozšířil naše vlastivědné vědomosti.

Chválím všechny žáky za plnění dobrovolných prázdninových úkolů, byla jsem velmi mile překvapena a potěšena. Mám radost z toho, že vám prázdniny přinesly hodně nových poznatků, které jste ve výuce předávali svým spolužákům a taky mně. Děkuji!