Aktuálně ze třídy

59df8e11bae013234ede469f6530b9a3

Milí páťáci a milí rodiče,

naladili jsme se na nový školní rok. Máme za sebou první školní dny, první společné zážitky i první společnou práci. Budeme dál vylepšovat své dovednosti a znalosti, pracovat, spolupracovat, tvořit, sportovat, smát se…

Příští týden již budeme pracovat s pomůckami. Přines si tedy vše potřebné, jak hovoří i jedno z našich pravidel. Vybav si penál. Připomínám i menší pravítko, které se vejde do penálu, zvýrazňovač, pastelky, dvě pera, tužky.
Knihu na čtení – pokud nemáš, půjč si v knihovně třídní nebo školní.

Čtvrteční pobyt v přírodě spojíme s úklidem. Zapojíme se do úklidové akce Ukliďme Česko. Společně s našimi kamarády z první třídy půjdeme uklízet nepořádek v obci. Připrav si sportovní oblečení. Všem budou poskytnuty pevné ekologické pytle na odpadky a rukavice.

Nezapomeň zítra přinést týdenní plán. Objednávky knih z knižních katalogů odevzdej do pátku 16. 9. 2022.

Dobře se podívejte a přečtěte, co nás příští týden čeká. V záložkách jednotlivých předmětů již máte vloženy odkazy na samostatnou práci a procvičování.

Zítra se na vás těším!

Přeji všem hezký týden.