Vánoční den

Poslední předvánoční školní den jsme věnovali nejkrásnějším svátkům v roce – Vánocům. Letos jsme se vydali na delší osvěžující vycházku a navštívili naše nemocné spolužáky. Děkujeme za milá předvánoční setkání. Cestou jsem zkontrolovali zásypy a nadělili našemu ptactvu. Ve třídě nechyběla besídka s programem dětí a ochutnávka vánočního cukroví.  Před rozloučením na vánoční prázdniny nás čekalo to, na co se všichni celou dobu těšili – rozdávání a rozbalování dárečků. Bylo nám spolu hezky. Byl to den plný překvapení a věřím, že každého dárečky od srdce potěšily. I já děkuji za milé dárky, udělaly mi opravdu radost.

Přes prázdniny nezapomeňte číst, opakovat učivo, dívat se na pohádky, ale i sportovat a běhat venku s kamarády nebo s rodinkou.

Těším se na všechny v novém roce 2023 a rodičům moc děkuji za výbornou spolupráci.

Marta Miklová