Aktuálně ze třídy

e13b5fc157bc78466dc6b041ceda5098_4-adventni-nedele

Milé děti a vážení rodiče,

je zlatá neděle a čas zapálit čtvrtou svíčku na adventním věnci. Do Vánoc zbývá necelý týden.

Příští týden je poslední, který spolu v tomto kalendářním roce strávíme ve škole. Vánoční prázdniny budou letos od pátku 23. 12. do pondělí 2. 1.). Učit se budeme dle rozvrhu do středy a ve čtvrtek 22. 12. budeme mít společně třídní Vánoce. Věřím, že si to spolu moc užijeme a načerpáme tu pravou vánoční atmosféru. Pokud chcete ochutnávat vánoční cukroví, popíjet čajík a vyzkoušet si nějakou tu vánoční tradici, budete mít k tomu příležitost. Připravujte krátký zábavný program.

V pondělí odevzdáváš čtenářský deník. Těším se na vaše zápisy z četby a také na zajímavé knihy, které mi na Vánoce k přečtení doporučíte.

V úterý se můžete těšit na divadelní představení v tělocvičně školy, které zahrají studenti otrokovického gymnázia.

Ve středu si přines do školy plánovací diář. Zapíšeme lednové akce, třídní aktivity a termíny pololetních písemných prací. Do středy můžete pod stromeček nosit dárečky opatřené jmenovkou.

Ve čtvrtek popřejeme Anet k narozeninám a Adamovi k svátku.

Krásný týden a zítra se těším na viděnou.

Vaše třídní Marta Miklová