Co se děje na podzim ve škole?

V rámci projektové výuky u příležitosti Evropského dne bez aut jsme se vydali na průzkum dopravního provozu v blízkém okolí naší školy. Při zkoumání a zapisování průjezdnosti obcí jsme nezapomínali sledovat i dodržování pravidel silničního provozu. V přírodovědě jsme opakovali neživou přírodu a vyzkoušeli si pokusy s vodou. S definicí finanční gramotnosti jsme se seznámili v hodině matematiky a splnili na tabletech vstupní kvíz finančního projektu Abeceda peněz. Naši zručnost a trpělivost jsme otestovali v pracovních činnostech při tvoření růžiček pro obecní hody na koňský povoz.
Učíme se občas na čerstvém vzduchu, vnímáme přírodu kolem sebe, tělocvik venku je samozřejmostí. Ve třídě jsme kamarádi, spolupracujeme a pomáháme si.