Natáčení propagačního spotu v PTB Zlín

V pondělí 3. dubna uplynulo 147 let od narození největší zlínské osobnosti, zakladatele průmyslového impéria Tomáše Bati. U příležitosti tohoto výročí jsme Památník Tomáše Bati v pátek 14. 4. 2023 navštívili v tomto školním roce již podruhé a účastnili jsme se natáčení propagačního spotu při Edukačním programu, který vedla milá lektorka Barbora Vyoralová. Zažili jsme zajímavé dopoledne s natáčecím štábem, kdy jsme se ocitli poprvé před kamerou a poskytovali krátké rozhovory. Byl to pro nás mimořádný zážitek.

Děkujeme paní Barboře Vyoralové za připravený edukační program, při kterém jsme doplňovali a prohlubovali svoje dosavadní znalosti a vědomosti. Poděkování patří i vedoucí Památníku Tomáše Bati paní Daně Macourkové, díky které měly děti Edukační program zdarma jako poděkování za souhlas s natáčením.