Ať je v přírodě krásně – Den země v 1. třídě

Týdenní projekt byl plný poznání, tvoření a prověřování znalostí. V hodinách prvňáci přemýšleli, co nám vlastně Země dává, proč je pro nás důležitá. Povídali si, proč naše planeta „slaví“ svátek, co se jim na Zemi líbí a nelíbí, co každý z nich může udělat pro to, aby se nám všem na Zemi hezky žilo. Už všichni ví, jak se šetrně chovat k přírodě, proč a jak třídit odpad nebo jak se chovat, aby naše planeta byla zdravá a krásná.  Vyrazili také do přírody. Byli výbornými pozorovateli, bylo se na co dívat. Viděli domácí, ale i volně žijící zvířata, jarní rostliny, slyšeli zvuky ptáků, cítili vůni přírody. Poděkovali přírodě za to, že tady pro nás je a moc si to venku užili.

Ve fotogalerii na vás čeká malá ochutnávka z týdenních aktivit.

Marta Miklová