Aktuálně ze třídy

lada-svatý-martin-1

Milí páťáci a milí rodiče,

v příloze naleznete náš další týdenní plán, tak s úsměvem do dalšího společného týdne.

V rámci našeho celoročního projektu Baťovský Zlín nás čeká v pondělí 7. listopadu terénní program zlínského muzea NA CHVÍLI BAŤOVSKÝM UČNĚM. Prožijeme jeden den mladého muže, učně Baťovy školy práce. Vydáme se ve Zlíně na zajímavá místa, navštívíme muzejní expozici PRINCIP BAŤA, vyzkoušíme si tvořivé a zážitkové aktivity.

V úterý píšeme vlastivědný test (nezapomeň mapu České republiky), ve středu čtvrtletní práci z matematiky a ve čtvrtek z českého jazyka. Procvičuj, co ti ještě nejde. Učivo ve škole projdeme a zopakujeme i s kontrolou cvičení.

Pokud znáš jednoduchý pokus na téma elektrická energie, připrav si na pátek.

Příští týden se budeme připravovat na školní rozhlasovou relaci k 17. listopadu – Státní svátek = Den boje za svobodu a demokracii.

Čtvrtek 24. 11. 15:00 – 18:30 TŘÍDNÍ SCHŮZKY – informativní odpoledne, individuální konzultace (na třídní schůzky se prosím přihlašujte zkopírováním odkazu přes Teams), těším se na setkání.

Objednávky knih z knižních katalogů můžete odevzdávat do pondělí 14. listopadu.

Pátek 2. 12. – Vánoční jarmark v Tečovicích, rozsvěcení vánočního stromu

Přinesu papírové kapesníky v krabici.

Přeji všem hezký týden. Zítra se na vás těším!

Marta Miklová