Aktuálně ze třídy

images (1)

Milí páťáci a milí rodiče,

konec školního roku se nezadržitelně blíží. Budeme hodnotit pololetí, uplynulý školní rok a 1. stupeň, budeme vzpomínat. Čekají nás poslední společné akce a aktivity, třídnické práce a úklid třídy.

Mám radost z výsledků závěrečných prací. Učivu rozumíte a umíte své znalosti i prakticky použít.

Do školy nosíme pracovní sešity. Přines si igelitové tašky, každý den si něco odneseš domů.

V pondělí odevzdáváme učebnice (zkontroluj, že nejsou popsané, roztrhané).

V úterý nebo ve středu (upřesním v pondělí) navštívíme 8. ZŠ v Malenovicích, trochu se poznáte se svými budoucími spolužáky. Cestou zpět se zastavíme na třešně.

Ve čtvrtek nás čeká výukový program v našem krajském městě, při kterém nám bude představena historie Zlína od pravěku až po baťovskou éru. Upevníme si znalosti i vztah ke Zlínu.

V pátek dopoledne proběhne loučení se školou. V tělocvičně školy bude připraven program.

Přeji nám všem hezký týden.

Marta Miklová