Aktuálně ze třídy

Milí páťáci a milí rodiče,

v příloze naleznete náš další týdenní plán, tak s úsměvem do dalšího společného májového týdne.

Maminky dnes slaví svůj svátek. Zpříjemni Den matek svojí mamince a udělej jí radost.

V pondělí je Mezinárodní den rodiny. Svátek, který nám připomíná důležitost blízkých.

Počítej průběžně s rychlovkami – v matematice sčítání a odčítání desetinných čísel, zaokrouhlování, v českém jazyce slovní druhy, mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves, pravopis, v přírodovědě dýchací a trávicí soustava, ve vlastivědě 2. světová válka

Z důvodu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků ve středu ve škole nebudu přítomna. Práci připravím. Svátek slaví Aneta, popřejeme té naší ve třídě.

Ve čtvrtek se slaví po celém světě Mezinárodní den muzeí a v každé zemi je Den muzeí slaven po svém. V České republice je nejrozšířenější proslulá muzejní noc.

Galerijní a muzejní noc ve Zlíně se uskuteční v pátek 19. 5. 2023. Návštěvníkům se v tuto noc otevřou výstavy a expozice muzea a galerie v krajském kulturně vzdělávacím centru 14/15 BAŤŮV INSTITUT a v mnoha dalších zapojených kulturních organizací ve Zlíně 19:00 – 23:00 hodin. Galerijní a muzejní noc ve Zlíně | Informuji.cz

Chválím Karin, Emu, Emmu, Radka, Olivera a Martina, kteří vystoupili v pátek 12. 5. 2023 na vítání občánků v Tečovicích. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Přeji všem hezký týden.

Marta Miklová