Aktuálně ze třídy

Leden-v-zahrade-1

Milí čtvrťáci, vážení rodiče,

jsem ráda, že jsme se v novém roce ve zdraví opět sešli ve škole. Blíží se konec prvního pololetí a budeme se ohlížet za tím, co jsme se už naučili.

V pondělí 10. 1. a ve čtvrtek 13. 1. se bude celá škola testovat na covid-19 pomocí AG testů.

Z důvodu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, v pátek 14. 1., nebudu ve škole. Rozvrh v pátek: AJ, AJ (výměna za pondělí), ČJ, M, TV. V pondělí si místo AJ přines přírodovědu.

V pondělí 17. 1. si napíšeme pololetní práci z českého jazyka. Ve středu 19. 1. si napíšeme pololetní práci z matematiky. Ve čtvrtek 20. 1. si napíšeme test z vlastivědy a v pátek 21. 1. test z přírodovědy.

Procvičuj si učivo před ověřovacími pracemi (upřesníme si příští týden ve škole).

Tento měsíc uzavřeme do 24. ledna pololetní klasifikaci a v pondělí 31. ledna žáci obdrží vysvědčení. V pátek 4. února budeme mít jednodenní pololetní prázdniny, od 7. února začínají jarní prázdniny.

Krásný týden a v pondělí se těším na viděnou!

Marta Miklová