3. den školního výletu (poslední)

Třetí den školního výletu jsme zahájily snídaní. Sbalili jsme si věci, vyklidili chatky a dopoledne jsme využili travnaté plochy a hřiště v kempu k pohybovým aktivitám. Kolem poledne jsme kempu zamávali a rychle na nádraží. Těšíme se domů… (A KONEČNĚ I NA PRÁZDNINY!!!)

Náš poslední výlet v rámci 1. stupně základní školy skončil. Celý třídenní výlet hodnotím jako velmi zdařilý. Prožili jsme toho opravdu hodně. Sportovali jsme, chodili, hráli si, byli hodně venku v přírodě, prožili spoustu legrace, poznávali okolí, historii a obdivovali krásné prostředí. Mnohé zážitky byly pro některé žáky úplně nové. A to je fajn. Výlet má být cestou za novým dobrodružstvím.

Všechny žáky moc chválím. V nohách máme několik kilometrů, v batůžkách prázdné peněženky, ale v hlavě spoustu zážitků. Výlet se velmi vydařil a všichni byli spokojení. Každý z nás si z něj jistě odnesl hezké vzpomínky na společně prožité dny.