Soutěžíme v anglickém jazyce s WocaBee

Se třídou jsme se zapojili do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.

Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee.

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček.
Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.
Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.
Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.

Žáci soutěžili v okresním kole šampionátu, ve kterém mohli získat zajímavé ceny a soutěžili o příspěvek na modernizaci školy v celkové výši 150 000 Kč.

Okresní kolo probíhalo ve dnech 23. – 27. 10., kdy žáci pilně procvičovali a plnili zadané balíčky. Konkurence byla velká, protože se soutěžilo na všech stupních škol v okrese Zlín. Během těchto dní byli pilní jako včelky a umístili se na krásném 7. místě.

Gratuluji jim k úspěchu a reprezentaci školy.