Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo v recitační soutěži se ve škole konalo ve čtvrtek 8. února 2024. Soutěžící, pečlivě vybraní z třídních kol, s chutí recitovali texty známých i méně známých básníků. Nálada byla výborná, atmosféra příznivá, a proto všichni, i přes mírnou trému, podali pěkné výkony. Publikum tleskalo, jásalo, oceňovalo přednes a v neposlední řadě také dodávalo odvahu. Porota to neměla jednoduché, protože se všichni velmi snažili! Soutěže se zúčastnilo třináct dětí ve dvou kategoriích. Premiéru měli i naši prvňáčci, kteří příjemně překvapili.

Do okrskového kola postupují David Malošík z 2. třídy, Oliver Uhlár z 3. třídy, Jiří Váňa ze 4. třídy a Elen Trynerová z 5. třídy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

Všem zúčastněným patří velká gratulace, porotě pochvala za hodnocení a divákům za pozorný poslech.

Mgr. Marta Miklová