Pomůcky pro 3. třídu

Tělesná výchova
Plavání 6.9. – 8.11.2022 (čtvrtky)

Povinné vybavení dětí do výuky plavání (dle instrukcí Plavecké školy Zlín): klasické plavky (ne chlapecké dlouhé), koupací čepice, mýdlo a ručník, hřebínek, igelitový sáček na přinesení a odnesení obuvi do šaten. Věci budou v igelitové tašce (děti si ji nosí k bazénu).

Látkový pytlík či látková taška s úborem (až na listopad). Úbor: cvičky, ponožky, tričko, kraťasy, tepláky (legíny), sportovní boty na výuku venku (až na jaře). Úbor si budou děti nechávat v šatních skříňkách.

Výtvarná výchova, pracovní činnosti

Pracovní halena (zástěrka či staré triko či košile), hadřík, igelitový ubrus, kelímek, 2 ploché  štětce, 2 kulaté štětce, vodové barvy, temperové barvy, voskové pastely, fixy, pastelky, nůžky, lepidlo

Pouzdro, 2 pera a pastelky, trojúhelník s ryskou
(tužky č. 2 na psaní a č. 3)

Pracovní sešity, výkresy, sešity, žákovskou knížku objedná škola v přípravném týdnu v srpnu z důvodu zatím nepřesného počtu žáků pro školní rok 2023/2024.
Děkujeme za pochopení.