NÁŠ VELKÝ DEN

Vážení rodiče žáků našich budoucích prvňáčků,

první školní den je za dveřmi, tak dovolte, abych Vás a především Vaše děti přivítala na našich webových stránkách a shrnula základní informace, které se týkají prvního školního dne.

Osobně se na Vás těším v pondělí 4. září 2023 v 7:45 hodin v zelené 1. třídě na zahájení nového školního roku. Na své nové spolužáky budou mimo jiné čekat u vchodu jejich patroni, žáci 5. ročníku.

Slavnostní zahájení nového školního roku bude trvat zhruba hodinu. Po skončení Vás odvede vedoucí vychovatelka ŠD Michaela Vaďurová  do oddělení v mezipatře, kde se uskuteční schůzka ohledně fungování družiny, vyplníte potřebné formuláře a bude Vám předán klíč od šatní skříňky Vašeho dítěte.  Vedoucí školní jídelny Ivana Konečná Vás seznámí se systémem stravování ve školní jídelně a s odebíráním svačin. Bude Vám také předán čip (záloha 100,- Kč). Po celou dobu Vaší schůzky se mnou děti zůstanou ve třídě do té doby, než si je vyzvednete a společně se rozloučíme. Vyučování končí 9:25 hodin.

A co s sebou? Stačí, když si dítě vezme svou aktovku. Čekají na něj první učebnice a pomůcky.

Těším se na Vás!

Vaše paní učitelka Marta Miklová