Aktuálně ze třídy

Vážení rodiče,

první týden nového školního roku je za námi. Děti jsou šikovné, všechny chválím.

Ráda bych vám poděkovala za účast na našich třídních schůzkách. Děkuji rovněž za Vaši skvělou spolupráci při odevzdávání formulářů a pomůcek do vyučování.

Od příštího týdne se začínáme učit podle rozvrhu. Děti budou dostávat domácí úkoly. DÚ považuji za důležité. Krátké, ale každý den. Ať máte jako rodiče přehled, co se děti učí. V pracovních sešitech DÚ označíme červeným puntíkem.  PO  matematika, ÚT a ČT český jazyk. Pátek bez DÚ.

Připravujte s dětmi aktovku společně. Kontrolujte ořezané tužky, pastelky. Pošlete do školy prostírání na svačinu, nemají ve třídě ještě všichni.

Neučte děti napřed! Dopřejte jim radost z poznání. Výuku individualizujeme. Každý má nárok prožít úspěch.

Oslovujeme se ve třídě jmény + paní učitelko VY.

Vysvětlení značek v týdenním plánu při sebehodnocení školní práce:
Sluníčko – zvládám sám/sama
Sluníčko s mráčkem – zvládám s malou dopomocí
Vykukující sluníčko – zvládám s velkou dopomocí
Sluníčko schované za mráčkem – potřebuji stálou dopomoc

Zahajovací třídní schůzky (celá škola) – 12. 9. v 16,00 hodin, zelená třída
Dětský knižní klub – objednávky do 15. 9.
Logická olympiáda – registrace do 30. 9.

Ukliďme Česko – pátek 15. 9.

S přáním krásného druhého zářijového týdne Marta Miklová