Aktuálně ze třídy

svatek_republika_vlajka_rijen_denik-630-16x9

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

čeká nás prima krátký týden. Ve čtvrtek a v pátek jsou podzimní prázdniny.

Prosím rodiče, aby s dětmi denně kontrolovali pouzdra, všechny pracovní sešity, abyste měli přehled o práci Vašeho dítěte (domácí úkoly). Také Vás poprosím, abyste v případě čtení (ŠKOLÁK PEPA 1) napsali četl, četla. Proto ho budeme nosit domů denně. Děkuji.

Naše škola se účastní školního projektu, který se skládá ze dvou programů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol. V rámci těchto programů je dětem dodáváno zdarma čerstvé ovoce, zelenina, mléko a mléčné výrobky. S akcí jsme se již ve škole setkali. Někdo sní ovoce a vypije mléko ve škole, někdo odnese do družiny či domů.

Ve středu děti přinesou domů na vyprání ručník, prostírání a cvičební úbor. Zkontrolujeme šatní skříňky.

V úterý 7. listopadu v 16:00 hodin se bude konat společná třídní schůzka. Ráda bych Vás informovala o tom, jak jsme zvládli přípravné období a vysvětlila, proč to jde někomu líp a někdo se ještě musí docvičit. Domluvíme se na stejném postupu při domácím čtení. Podepište, prosím, v žákovské knížce.

Mějte se hezky. V pondělí se na vás těším.

Marta Miklová