Aktuálně ze třídy

sr_04otecdubu

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

v příloze naleznete náš další týdenní plán, tak s úsměvem do dalšího společného týdne.

SBĚR PAPÍRU
Poděkování patří všem, kteří přispěli jakýmkoliv množstvím . Do sběru se zapojilo 13 žáků. Nasbírali jsme 366 kg papíru, zachránili 5 stromů a přispěli k ekologické etice.

V příštím týdnu začneme číst písmena, slabiky – pracovní učebnice ŠKOLÁK PEPA 1. Vždy v úterý a ve čtvrtek budeme vyvozovat nové písmeno. Nutno procvičovat i doma každý den.

Ořezané tužky: V příštím týdnu začneme také psát v malé písance – PEPOVA PÍSANKA 1. Zde děti potřebují tvrdší tužky (č. 2) a měly by být ořezané. Většina dětí má tužky v pořádku, jen jsou příliš měkké, proto zanechávají tlustou stopu. Pokud vaše dítě nemá, doplňte do penálu.

Na čtvrtek si děti přinesou různé tvary listů.

Děkuji za spolupráci.

Mějte se hezky a v pondělí se těším na viděnou.

Marta Miklová