Aktuálně ze třídy

den-bez-aut3

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

v příloze na vás čeká další týdenní plán.

První školní týden v plném nasazení máme úspěšně za sebou. Pilně pracujeme a daří se nám. Všímám si, že se dětem daří adaptovat na pravidelný školní režim. Umí spolupracovat se spolužákem v lavici i ve větších skupinkách. Zvykáme si na převlékání do cvičebního úboru a stěhování na tělocvik. Celou třídu v příštím týdnu rozesadíme. Uvidíme, jestli se nový zasedací pořádek osvědčí. Je možné, že nastanou další změny.

Děkuji za Vaši skvělou spolupráci při omlouvání dětí a doplňování zameškaného učiva podle týdenních plánů. Kontrolujte, prosím, plnění domácích úkolů. Denně kontrolujte pouzdro, ořezané tužky č.2 a pastelky.

Ukliďme Česko – tradiční podzimní akce se nám dle hodnocení dětí podařila. Chválím všechny za pracovní nasazení a spolupráci. Věřím, že děti budou mít k pořádku ve vesnici lepší vztah.

Pochvala patří dětem, které do školy přinesly ukázat vypůjčenou knihu z knihovny a čtenářský průkaz. Gratulujeme a vítáme ve světě čtenářů!

Do 30. září můžete zaregistrovat děti na LOGICKOU OLYMPIÁDU, která je určena i žákům první třídy. Základní kolo proběhne online. Přihlášení obdrží přístupová hesla. Bližší informace AKTUALITY | Logická olympiáda (logickaolympiada.cz).

Čeká nás projektový týden Pěšky do školy 18. – 22. září. Slavnostní pěší den bude ve středu 20. 9., kdo přijde do školy pěšky, může se těšit na malé překvapení. Podpořme ekologické cestování.

V pondělí 18. 9. poslední možnost objednání Albatros, Fragment, Grada. Do školy děti nosí objednávkový list s podpisem rodičů.

Ve středu 20. 9. 2023 v 10:00 hodin divadelní představení v MŠ.

Ve čtvrtek 21. 9. začíná výuka náboženství 7:00 – 7:45 hodin.

Přeji nám všem hezký týden.

Marta Miklová