Ukliďme Česko

UklidmeCesko-background02

Za Základní školu Tečovice bychom rádi pozvali všechny děti, rodiče a naše spoluobčany na celorepublikovou akci Ukliďme Česko, které se účastníme. Budeme uklízet naši přírodu od odpadků. Společně uklidíme celou obec, louky i pole, aby se nám tady dobře žilo. Přidejte se k nám! Těšíme se na všechny pomocníky.

Sejdeme se v sobotu 9. 4. 2022 ráno od 9,00 do 10,00 hodin na školním hřišti, kde si představíme  trasu úklidu, rozdáme pytle i rukavice (kdo má vlastní, přineste). Dobrou náladu a pracovní oděv s sebou. Občerstvení zajištěno.

Po úklidu se od 13,00 hodin sejdeme u opékání špekáčků na Bivoji. Na všechny děti čeká diplom.

Základní škola a obec Tečovice děkuje všem ochotným dětem, rodičům a občanům, kterým není lhostejné, v jakém prostředí žijeme. Těšíme se na přátelské setkání!

Za organizátorský tým Marta Miklová