Vítání občánků v Tečovicích

Vítání občánků na obecním úřadě v Tečovicích se konalo v pátek 15. října 2021. Do Tečovic přibylo dvanáct dětí. Přivítat a potěšit do zasedací síně je přišlo i pět žáků naší základní školy – Karin Dubovská, Ema Konečná, Anežka Zívalíková, Adam Slezáček a Matouš Vykoukal. Zpěvem a recitací se postaraly o kulturní program. Děti poté pomohly s předáváním květin jednotlivým maminkám.

Vítání občánků je pro nás každý rok velmi milá událost, máme radost, když v naší obci přibývají krásné děti.

Přejeme všem novým občánkům pevné zdraví, hodně lásky, štěstí a plno dětského smíchu.

Děkuji žákům za účast a vzornou reprezentaci školy. Poděkování za spolupráci patří i paní učitelce Jelínkové a paní učitelce Hrubé z mateřské školy, které děti doprovodily na klávesy a na housle.

Marta Miklová

IMG_20211015_144407