Přivítání

ikonka_celaskola

Milí rodiče,
při příležitosti uvedení do provozu nových webových stránek, bych vás ráda tímto způsobem pozdravila. Doufám, že se vám nový vzhled našich stránek líbí a brzy se s obsahem seznámíte podrobněji. Není to zdaleka jediná novinka v naší školce. Dokončili jsme rekonstrukci podlah v přízemí a příští rok se chystáme ji dokončit v celém objektu. Máme nové přírodní hřiště s moderními herními prvky. Jistě už víte, že jsme budovu zabezpečili novým bezpečnostním systémem, který ochrání děti před vniknutím cizích osob do MŠ.

Velké poděkování patří vedení obce, které je velmi vstřícné k potřebám školy.
Nejen já, ale i všichni zaměstnanci, si přejeme, aby i tyto skutečnosti zpříjemnily pobyt vašich dětí v mateřské škole. Kvalita materiálního vybaven i profesionální přístup je pro nás velmi důležitý, stejně jako dobré vzájemné vztahy mezi školou a rodiči.

Mgr. Marie Zapletalová, ředitelka školy
Mgr. Adriana Moravcová, vedoucí učitelka