Placení svačin od 1. 11. 2017

barmbory

Od listopadu nebudeme vybírat peníze v hotovosti, ale strhnou se v rámci inkasa – obědy + svačiny. To znamená, že rodiče, kteří dosud platili hotově za stravenky, si musejí zřídit povolení k inkasu u své banky s dostatečným limitem a doklad předat vedoucí školní jídelny do 15. listopadu.. Pro ostatní by to znamenalo pouze navýšení limitu inkasa.

Odhlašování  svačin bude stejné jako v případě obědů – pokud si odhlásíte oběd SMS zprávou do 7,30 na tel. č. 775 059 097, odhlásíte zároveň s tím i svačinu. V případě, že to nestihnete, můžete si první den nepřítomnosti dítěte ve škole,  vyzvednout  oběd i svačinu v jídelně.

V případě dotazů se, prosím, obracejte na vedoucí školní jídelny paní Konečnou 577 105 006.