Návštěva na 8. ZŠ Malenovice

Stále žáci 5. třídy ve spolupráci s jejich rodiči rozhodují, na kterou základní školu budou přestupovat. Aby pro ně rozhodování bylo jednodušší a snazší, 12. dubna jsme se vydali na návštěvu a družbu na 8. ZŠ Malenovice.
Paní učitelky měly pro žáky připravený bohatý program. Nejdříve se ve třídě utkali ve vědomostních kvízech a hrách, kdy proti sobě soutěžili v týmech. Následovala krátká prohlídka školy a jejího okolí.
Celý dopolední program jsme zakončili na školním hřišti, kde se utkali ve vybíjené. Týmy a síly byly velmi vyrovnané. Nakonec jednomu z šesti týmů se podařilo vyhrát ve dvou zápasech, čímž se stali vítězi.
Jsme velmi rádi, že jsme mohli prožít společné dopoledne a užít si program. Návštěva a prohlídka školy byla pro žáky velmi inspirativní a  snad jim ulehčila rozhodování při výběru školy.
Těšíme se na příští společnou spolupráci :)