Kdo byl svatý Václav?

Před nadcházejícím státním svátkem jsme se s dětmi seznámili s životem slavného českého knížete sv. Václava. Povídali jsme si o jeho osudu a zhlédli krátké video. Také jsme si představili státní symboly. Nejvíce jsme si povídali nad knížkami. Po dnešním dni jsme plni nových informací.

Dnes jsou děti bez domácího úkolu. Jen dobrovolný úkol, na pondělí vybarvit obrázek svatého Václava. Na víkendy úkoly nedávám! Máme před sebou prodloužený víkend, takže odpočívejte a těšte se na školu. V pondělí se budu těšit na vaše úsměvy…

Děti si mohou zkoušet na papír psát uvolňovací cviky, počítat do šesti, kdo umí i víc, číst v Pepovi, trénovat pravolevou orientaci, mohou si zazpívat, zacvičit a měly by se zaradovat.

Užijte si svátek svatého Václava. Přeji všem krásný, pohodový prodloužený víkend.

Marta Miklová

Nechala jsem si do pondělí ŽK, ve škole děti mají Čárymáry s Pepou.