Aktuálně ze třídy

thumbnail_image001

Vážení rodiče,

děkuji všem, kteří přišli na sobotní úklidovou akci a s chutí pomáhali.

Čekají nás individuální třídní schůzky ve triádách (setkání dítěte, rodiče a učitele). Proběhnou ve dnech 18. 4. – 25. 4., odkaz na přihlašování pošlu během příštího týdne. Schůzky nejsou povinné. Ozvu se těm z Vás, se kterými bych ráda mluvila. Těším se na příjemná setkání.

Začali jsme se učit poznávat analogové (ručičkové) hodiny. Toto učivo bývá pro děti velmi náročné. Prosím, trénujte s dětmi doma.

V pondělí 8. 4. prosím o navrácení Informovaného souhlasu s činností školního psychologa (kdo ještě neodevzdal).

V úterý 9. 4. návštěva MJVM Zlín, vzdělávací program s autorským čtením.

Do pátku 12. 4. prosím pošlete finanční částku za tematické sady fotografií ze sférické projekce. Pokud nemáte zájem si fotografie kupovat, prosím o navrácení nepoškozených sad zpět do školy.

Děkuji za spolupráci.

Marta Miklová