Aktuálně ze třídy

masopust-1

Milí prvňáčci, vážení rodiče,

vysvědčení je rozdané a my se nadechujeme do druhé poloviny školního roku. Pololetí první třídy nám velmi rychle uteklo. Zvládli jsme toho opravdu hodně. Děti udělaly velký kus práce – začaly číst, počítají první příklady na sčítání a odčítání, dokáží ve škole zvládat různé situace, jsou mnohem více samostatné. V pondělí se moc těším na vykročení do nového úspěšného pololetí.

V pondělí pojedeme na Festival IQ Play ve Zlíně. Sraz ve škole 6:55 hodin. S sebou batůžek, svačinu, pití, pláštěnku, drobné kapesné. Neobjednávejte školní svačinu. Výuka anglického jazyka bude nahrazena v úterý 4. hodinu.

Pečlivě si připravujeme básničku na třídní kolo recitační soutěže, které se uskuteční ve středu. Dobře se naučíme slova, správně vyslovujeme, aby nám bylo rozumět. Zvolíme si tempo, dodržujeme interpunkční znaménka, pracujeme s dechem, mluvíme nahlas či potichu, vystihneme náladu, vhodně se oblečeme… Nakonec malá úklona. Nejlepší recitátoři budou reprezentovat naši třídu ve školním kole ve čtvrtek.

V úterý si nezapomeneme do školy přinést ručník, prostírání na svačinu a cvičební úbor.

Krásný první únorový týden!

Marta Miklová

Týdenní plán od 5. 2. -9. 2. 2024