Aktuálně ze třídy

vanoce-prani-1100x618

Milí prvňáčci, vážení rodiče,

čeká nás poslední adventní týden plný zážitků a překvapení.

V pondělí 18. 12. a ve středu 20. 12. se budeme učit podle rozvrhu.

V úterý 19. 12. půjdeme potěšit zvířátka v lese. Nazdobíme jim vánoční stromeček. V pondělí si ve škole řekneme, co všechno můžeme zvířátkům do lesa přinést. Budeme pozorovat zimní přírodu, zopakujeme si pravidla vhodného chování v lese. Děti budou mít sportovní oblečení, pevnou obuv, batůžek, svačinu, pití, Školáka Pepu 1 a pouzdro. Mohou si přinést pro zvířátka různé pochutiny.

Ve čtvrtek 21. 12. nás ve třídě navštíví naši kamarádi z 5. třídy, čeká nás společná vánoční dílnička. Těšit se také můžete na prohlídku kostela svatého Jakuba Většího v Tečovicích. V kostele si zazpíváme za doprovodu varhan nejznámější české koledy. Bude to takový malý koncert. Děti si do školy přinesou 1 pomeranč, Školáka Pepu 1 a pouzdro.

V pátek 22. 12. přijde do třídy Ježíšek. Uděláme si třídní vánoční besídku celý den. Děti si přinesou hrníček se lžičkou a sáčkem čaje, cukroví, ovoce, Školáka Pepu 1, pouzdro. Předáme si navzájem dárečky, vyzkoušíme si nějaké vánoční tradice, zahrajeme si hry a budeme se těšit na vánoční prázdniny.

Kdo ještě nepřinesl „tajného Ježíška“, prosím, přineste během pondělí nebo středy. Prosím i ty, kteří chybí, aby žádný spolužák nezůstal bez dárku.

Přeji nám všem klidný předvánoční týden.

Marta Miklová

Týdenní plán od 18. 12. – 22. 12. 2023