Týden od 3.1. – 5.1. ,,Tři králové“

V tomto zkráceném týdnu jsme si u Sluníček povídali o tom, jaké dárečky dětem doma nadělil Ježíšek a také jsme si pověděli o Třech králích. Děti se seznámily s koledou „My tři králové jdeme k Vám“ a ve třídě si vyzkoušely „putování do Betléma“. Děti si nanášením barvy pomocí bublinkové fólie namalovaly každý svou tříkrálovou korunu. Společně jsme popřáli Danielce k narozeninám. V tělocvičně ZŠ jsme si zacvičili s míčky, procvičili jsme si orientaci v prostoru a horní a dolní končetiny. Hráli jsme pohybovou hru Čáp ztratil čepičku, Na rybičky a rybáře,  Na veverku a Na krále. Na procházku Tečovicemi jsme vyrazili s novou hračkou – hadem s poutky, kterých se děti drží. Byli jsme se podívat na koníky.

Lucie Janochová