Týden od 18. 12. – 22. 12. 2023 – „Kouzelné Vánoce“

christmas_sweets_2-wallpaper-1680x1050

Poslední týden v tomto roce jsme už jen nedočkavě počítali, za jak dlouho tu bude Štědrý den. Povídali jsme si, jaké máme tradice, co si nejvíc přejeme na Vánoce, zpívali koledy, vyzkoušeli „vánoční sudoku“ a zahráli si didaktickou hru „Já mám, ty máš“.

Ve středu k nám již s předstihem přišel neočekávaně Ježíšek, a tak jsme měli krásné překvapení v podobě spousty nových hraček, které jsme samozřejmě hned rozbalili a hráli si s nimi po celý zbytek dne.
Konec týdne jsme si zpříjemnili školkovým kinem, kdy jsme si udělali „lehárko“ a nechyběl nám k tomu ani popcorn :) Také jsme si spočítali body, které děti měly možnost sbírat během naší „Adventní výzvy“ a rozdali si odměny.
Tímto bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří se do plnění výzvy zapojili a dopomáhali dětem s úkoly – snad jste si ji užili také :)

Přeji Vám všem poklidné Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok.

Kristýna Bezděková