Vážení rodiče, ZDE najdete všechny potřebné informace k zápisu dětí do 1. třídy ve školním roce 2021/22.

Aktuality26.02.2021

Karneval v MŠ

Vážení rodiče, další  "Školička pro předškoláky" proběhne v opět v pondělí 22. 2. 2021. Děti si budou moci hravou formou vyzkoušet, jaké to je být školákem a seznámí se se školním prostředím. Cílem je co nejvíce usnadnit dětem přechod z mateřské do základní školy.

Aktuality03.02.2021

Karneval v MŠ

Vážení rodiče, potvrzení o zaplacení výše vynaložených nákladů za úplatu za předškolní vzdělávání v mateřské škole (tzv.“školkovné“) za rok 2020 si můžete vyzvednout od 3. 2. 2021 ve třídách u paní učitelek.   Ivana Konečná

Máte-li zájem, aby vaše dítě navštěvovalo i v 2. pololetí některý z kroužků probíhajících v MŠ, zapište se do seznamů, které jsou vyvěšeny v šatnách MŠ. Nabídka kroužků: logopedický sportovní výtvarný Kroužky jsou určeny dětem 2. a 3. třídy MŠ.

Příjemné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a hodně štěstí do nového roku přejí děti z MŠ Tečovice.

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům dětí, že z důvodu čerpání řádné dovolené zaměstnanců bude ve dnech 23. - 31. 12. 2020  Mateřská škola Tečovice U Z A V Ř E N A. Provoz MŠ bude opět zahájen v pondělí 4. 1. 2021. Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče, informujeme Vás o uzavření mateřské školy z provozních důvodů. V pátek 27. listopadu v době od 7,30 - 16,30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie. Nebude se tedy svítit, topit, vařit, nepoteče teplá voda a nebudeme moci větrat. Nechceme riskovat zdraví nikoho z nás, proto po dohodě se zřizovatelem na tento den uzavřeme provoz mateřské školy. Děkujeme za pochopení.

Ve středu 2. 12. proběhne v MŠ vánoční fotografování

Vánoční fotografování, které mělo v MŠ proběhnout 11. listopadu, bylo  zrušeno.

Aktuality02.11.2020

Distanční výuka

Kvůli aktuální situaci zahajujeme v MŠ distanční výuku pro předškoláky.