Informace k provozu školní družiny

Ranní družina:  6,30 - 7,25 - příchod do 7,10 Odpolední družina: 1. odd. - 11,30 - 16,00                                             2. odd. - 12,30 - 15,00 - pak se oddělení spojují Pravidelný odchod musí být vyznačen na zadní straně zápisního lístku. Pokud budete potřebovat, aby Vaše dítě někdy odcházelo samo v jinou dobu, musí odevzdat písemnou omluvenku ( datum, jméno dítěte, čas odchodu, podpis rodiče - formulář ke stažení na webu). Výjimečně lze zaslat omluvenku formou sms zprávy na tel.734 472 381. Prosíme o odchody mimo dobu mezi 13,00 a 14,30. Tehdy jsou většinou zařazovány společné zájmové činnosti nebo vycházky a odchody dětí v této době narušují program. _______________________________________________________________________ Přinášení vlastních hraček z domova je vždy pouze se souhlasem rodičů! Pitný režim - nosit vhodnou plastovou láhev - nosíme s sebou i na školní hřiště nebo do tělocvičny. Doporučujeme náhradní oblečení pro pobyt venku. _______________________________________________________________________ Co potřebujeme?                - krabici papírových kapesníků - často se hodí :))) Co se vždycky hodí?         - papíry na kreslení - i z jedné strany popsané  (pokud máte možnost)   - bonbóny - využijeme na odměny za křížovky, do soutěží                                                       - balení papírů do kopírky  - na oblíbené křížovky a omalovánky _______________________________________________________________________ Poplatek za ŠD: Pravidelná denní docházka 4 - 5 dní v týdnu - 150,- Kč/měsíc Pravidelná denní docházka 4 - 5 dní v týdnu (pouze ranní družina) - 70,- Kč/měsíc Poplatek na pololetí (750,-, příp. 350,- Kč) se platí na účet školy.
  • na 1. pololetí splatnost do 15. října
  • na 2. pololetí splatnost do 15. února
Číslo účtu školy:       27-3961180227/0100,   variabilní symbol:    2222, do zprávy pro příjemce uveďte:  ŠD - jméno dítěte. _______________________________________________________________________ Na Vaše děti a spolupráci s Vámi se těší vychovatelky a asistentky pedagoga.