Zápis do výtvarného oboru ZUŠ proběhne ve čtvrtek od 14.00 - 16. 00 v půdním ateliéru. Zápis do hudebního oboru ZUŠ proběhne v pondělí 4. 6. mezi 16.00 - 17. 00 ve učebně 2. třídy.

Aktuality24.04.2018

Sběr elektrozařízení

Vážení zákonní zástupci, milé děti. Velmi nás těší, že jsme Vás mohli ve čtvrtek 12. dubna 2018 přivítat ve škole u zápisu. Zde je k dispozici seznam přijatých uchazečů do první třídy pro nastávající školní rok 2018/2019. Milí budoucí prvňáčci, těšíme se na Vás!

Aktuality23.04.2018

Koncert ke Dni matek

Základní umělecká škola Zlín - Malenovice s pobočkou v Tečovicích Vás zve na Koncert ke Dni matek, který se koná v pondělí 14. května v 16 hodin v budově základní školy.

ZAPIS ZE 3. EKO SCHUZKY

Vážení rodiče, ve čtvrtek 12. dubna 2018 se ruší sportovní a knihovnický kroužek i výtvarný obor ZUŠ z organizačních důvodů (zápis do 1. ročníku ZŠ). Děkujeme za pochopení. Mgr. Marta Miklová Mgr. Romana Kočičková

Žáci z 5. třídy obsadili 3. místo v ekologické soutěži Poznej a chraň! a postupují do krajského kola. Oblastní kolo přírodovědné soutěže Poznej a chraň!, letos na téma Život ve vzduchu, proběhlo ve čtvrtek 5. dubna  na ZŠ Mostní Zlín. Jedná se o ekologickou soutěž 3 členných družstev 4. a 5. tříd v poznávání přírodnin a živočichů, doplňovačky a písemného testu. Naši školu reprezentovaly…

Vážení rodiče, ve čtvrtek 5. dubna 2018 se ruší knihovnický kroužek z organizačních důvodů (doprovod žáků na přírodovědnou soutěž Poznej a chraň!). Děkuji za pochopení. Mgr. Marta Miklová

Vážení rodiče, oznamuji, že ve dnech 29. 3. a 7. 5. 2018 bude mateřská škola uzavřena z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí. Děkuji za pochopení.

Aktuality15.03.2018

Zdravý úsměv 4. lekce

7 . 3. 2018 proběhlo okrskové kolo recitační soutěže ve Velkém Ořechově. Účastnila se ho i Alička Ondíková ze 2. třídy, která  získala 2. místo a postoupila do okresního kola. Chválíme ji za krásnou reprezentaci naší třídy a školy. Samozřejmě blahopřejeme ke krásnému umístění i postupu do dalšího kola. Třídní učitelka Alena Krutilová.