Známe vítěze výtvarné soutěže

Známe vítěze výtvarné soutěže o nejoriginálnější reklamní plakát, který naláká na přečtení nebo koupi knihy.

V pátek 11. prosince zasedla komise knihomolek, která udělením bodů rozhodla o umístění jednotlivých výtvarných reklamních plakátů. Děkujeme všem, mile jste nás překvapili. Vytvořené plakáty jsou krásné, originální a my jsme moc rády, že jsme z nich mohly v předvánoční době připravit výstavu a ostatní děti inspirovat k přečtení či koupi knihy. A jak to všechno dopadlo? Vyhodnotily jsme šest prací, které nás nejvíce zaujaly.

Umístění plakátů:

1.místo – HARRY POTTER, Alice Ondíková  (5. třída)

2. místo – GAMP, Monika Lupačová  (5. třída)

3. místo – KÁŤA A ŠKUBÁNEK, Jana Marcaníková, (3. třída)

4. místo – DÁŠENKA, Karin Dubovská, (3. třída)

5. místo – LEGRAČNÍ DŮM,  Aneta Baťková, (3. třída)
KUBA NECHCE PROHRÁVAT, Petr Sebera, (3. třída)

Zvláštní ocenění bylo uděleno Amálii Kundrátkové z 1. třídy za plakát České pohádky, Adamovi Slezáčkovi z 3. třídy za plakát Čarodějnice a paní učitelce Hradilové za lapbook Pipi Dlouhá punčocha.

Autoři vítězných reklamních plakátů byly oceněni pěknou knihou.

Děkujeme všem dětem, které se do soutěže zapojily! Celkem bylo doručeno 27 krásných a kreativních plakátů. A protože všechny byly opravdu vydařené, a bylo vidět, že si děti daly záležet, každý z nich dostal vánoční jmenovky na dárky pro radost a vzpomínku. Ještě jednou děkujeme všem!!!

Vaše knihomolky ze čtenářského klubu – Aneta, Karin, Lucie, Emma, Ema, Jana, Elen, Gabriela, Anežka, Alžběta, Anna, Monika

Za čtenářský klub Marta Miklová

Přejeme všem nádherné Vánoce a nový rok plný zdraví, štěstí a času na čtení.