Uzavření škol a školek od 1. 3. 2021

logoinformace

Vážení rodiče,
od pondělí 1. března do 21. března (zatím) dochází k následujícím opatřením:
Omezuje se provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole. Je dovolená individuální konzultace (pouze jedno dítě nebo žák, jeden pedagogický pracovník a příp. zákonný zástupce).
Zavírají se i mateřské školy.
Třídní učitelky 1. a 2. třídy Vám zašlou email s časy, ve kterých bude probíhat online výuka. Dle Manuálu MŠMT online výuka netrvá celé dopoledne jako rozvrh ve škole, ale pouze omezenou dobu, kdy učitel zejména zadá práci a vysvětlí učivo. Sledujte prosím denně informace na webových stránkách třídy a další pokyny třídní učitelky například v e-mailu.
Pokud budete potřebovat zapůjčit technické vybavení k zajištění online výuky (tablet), dostavte se v pondělí od 7,30 do školy.

>AKTUÁLNÍ INFORMACE K OŠETŘOVNÉMU Z DŮVODU ZAVŘENÝCH ŠKOL<