Týden od 6. 9. – 10. 9. 2021 – „Kamarád, to je ten, kdo mě má rád“

IMG_20210910_062845_BURST1631248126473

Ve druhém týdnu nového školního roku jsme se nadále věnovali seznamování se s prostředím a okolím mateřské školy, budování kamarádských vztahů mezi dětmi a dodržování pravidel bezpečného chování jak v prostorách MŠ, tak i na zahradě a při vycházkách. Hráli jsme hry na zapamatování jmen kamarádů („Řekni, kdo chybí“, Kdo ti stojí za zády?“), společně si zahráli Domino s třídními značkami, naučili se písničku „Na probuzení“, kterou jsme doprovodili pohybem. Při výtvarných činnostech jsme otiskovali ruce, které jsme pak vystřihli a vyrobili z nich mašličky na společného papírového draka. Také nás v týdnu navštívilo divadélko Šikulka, které si pro nás připravilo maňáskové představení „O neposlušném medvídkovi“. Hlavně jsme ale využili krásného teplého počasí a co nejvíce času jsme trávili na zahradě MŠ a na vycházkách.

Alexandra Jelínková