Týden od 20.9. do 24.9.2021 – ,,Do školky zvesela“

241528974_4378103515559709_7838874981186488392_n

V tomto týdnu jsme se ve školce sešli konečně ve větším počtu. Protože byla spousta kamarádů v minulých dnech nemocných, raději jsme si zopakovali prostřednictvím her nejen jména dětí a jejich značky, ale také pravidla naší třídy. Protáhli jsme se při pohybových hrách „Kompot“ a „Na konopky“, zacvičili jsme si při hudbě s malými overbally, proběhli jsme se po překážkové dráze. Rozhýbali jsme také jazýčky při oromotorické rozcvičce. Trénovali jsme, v jakém pořadí si oblékáme věci, když jdeme na zahradu. Různými technikami (frotáž, práce s rozmazkami) jsme vytvořili barevné podzimní lístky, které teď společně s dráčkem vyrobeným kamarády ze Srdíček zdobí schodiště naší školky. Celý týden jsme zpívali písničky dle přání dětí.

Ve čtvrtek jsme společně s kamarády ze třídy Srdíček vyrazili na vycházku na Chlum pouštět draky. Sluníčko se před námi sice schovávalo, ale mírný podzimní větřík vynesl dráčky hodně vysoko. Procházku zakončenou dobrou svačinkou –  langošem, jsme si moc užili.

Fotografie z tohoto týdne najdete ve fotogalerii.

Jana Hrubá