Týden od 12.10. – 16.10. 2020 – „Levá ruka, pravá ruka, oblečeme holku, kluka“

prsi

V tomto týdnu jsme si s dětmi povídali o ročních obdobích a počasí na podzim. Na interaktivní tabuli jsme společně oblékli kluka Pepíka, aby mu venku v tomto sychravém počasí nebyla zima. Zopakovali jsme si také, co si v šatně, když jdeme ven,  oblékáme jako první a které oblečení si necháme až nakonec. A protože nám počasí v tomto týdnu skutečně nepřálo a nemohli jsme chodit ani na procházky, děti si přinesly ze skříňky oblečení, které mají na zahradu, do třídy a uspořádali jsme si závody „Kdo bude nejrychleji hezky oblečený“. Společně jsme se snažili přivolat sluníčko písničkou „Hřej , sluníčko, hřej“. I když se nám sluníčko neukázalo, nebyli jsme smutní a zvesela jsme si zanotovali „Prší, prší, jen se leje“ za doprovodu ozvučných dřívek.

Jana Hrubá